Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról a...

Ti mit gondoltok arról a testnevelés tanártól aki nem mutatja ne feladatokat?

Figyelt kérdés
Légyszives normális válaszokat:) előre is köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 10. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
*Tanárról *be. Bocsi de telóról vok:)
2013. jan. 10. 19:45
 2/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Szerintem manapság már nagyon ritka az olyan tesitanár, aki megmutatja mit kell csinálni. Nekem szerencsére olyan tesitanárom volt, aki mindent megmutatott, de nem is 150kilós zsírdisznó volt. Megcsinálta a korláton a bukfencet meg mindent amit nekünk is kellett. A mai tanároknak akkora sörhasuk van és olyan gyökerek, hogy egy székre sem tudnak felmászni kb... Aki fiatal és nem csinálja meg az meg izetlen... :S
2013. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy olyan tanárt sem láttam aki megtudná csinálni amit a diákoknak kell. Ha visszamondom akkor mind azt mondják, hogy ők csinálták eleget fiatal korukban...
2013. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig volt kb 8 tesitanárom abból olyan 3-4 volt aki nem mutatta be. Véleményem róluk hogy lusták és felelõtlenek. Gondolom megtudnának csinálni egy egy bukfencet csak lehet nen tökéletesen és égetnék magukat. A mostani tesitanárom vagy 60 éves és mindent megmutat amit elvár tõlünk. Néha elõfordul, hogy nem tökéletes akkor bocsánatot kér és újra csinálja.
2013. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mostani tesitanárom nagyon jó. Kis 160 centis alacsony kb 40 éves fickó, de mindent megcsinál, sőt, röhögve. Mikor a kiszúrást tanultuk (hátrabukfencből kézállás) felment kézállásba, ott maradt, és úgy magyarázott tovább. A zászlónál is ugyan ez volt a helyzet bordásfalon, bár azt nekünk nem kellett, csak keménykedett :D
2013. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én tesitanárom nem csinálta. Idősebb pasas volt már, de igazából nem is hiányoltuk sosem. Tudtuk, mi az a kézenállás, tudtuk, hogy kell tigrisbukfencet csinálni, ha meg nem, úgyis volt egy-két tornász/ügyesebb lány a csoportban, és bemutattatta velük. Szerintem ez nem gáz.
2013. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jan. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!