Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért leszek a sok fehérjétől...

Miért leszek a sok fehérjétől pattanásos? Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Jah, és szerintem még mindig nem annyit viszek be, mint kéne a tömegléshez :(
2013. jan. 11. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol naponta?
2013. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet alergénes, tehát valamelyi kprotein alapanyag fajtára, vagy ha dizájner, akkor a protein mellett valamelyik adalékanyagra érzékeny lehetsz.
2013. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
megpróbálok minél több vizet inni, szerintem a folyadék bevitelem eléri a 2 litert, de lány vagyok, ha ez számít, szóval ha jól értem, akkor figyeljek a folyadékra, és próbálkozzak meg más gyártó proteinjével? Akkor ez biztos, hogy nem a táplálék által bevitt fehérjétől lesz?
2013. jan. 11. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyaránt pattanásos vagyok/voltam, ha kevesebb, ha több fehérjét fogyasztok, viszont régebben elég keveset ittam, akár 1 liter alatt 1 nap, akkor nagyon zsírosodott a bőröm, meg pattanásos voltam. Mostanában már kb 2 liter körül megiszok és sokkal kevesebb a pattanásom. Persze sok mindentől függhet, táplálkozás, stressz stb...
2013. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oda fogok figyelni az ivásra, mert sportolok is, és amúgy is eléggé izzadékony vagyok, ráadásul sajnos elég sokat kávézok, remélem ez lesz a megoldás! Pláne, mert alapjában is enyhén zsíros a bőröm! No van itt probléma, csak át kellett gondolni :D
2013. jan. 11. 21:48
 6/10 A kérdező kommentje:
na és a stresszről még nem is beszéltem, abból is jut elég! :DD
2013. jan. 11. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert nem húsból, tojásból viszed be.


Tejtermékek, tejsavó protein. Sikerült eltalálnom?

2013. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aikiboxer ***** válasza:

Csatlakozva Harcműveshez:

- a proteint tejjel vagy vízzel iszod?

- milyen márkájú proteint iszol? tejsavót?

- honnan tudod, hogy a proteintől vagy pattanásos?

- iszol kakaót vagy eszel csokit? mert az őrölt kakaóban lévő rovarmaradványoktól is pattanásos lehet az ember.

2013. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy amióta elkezdtem edzeni és én is beviszem a 2,5g x testtömeg kg fehérjét naponta, pattanásos lett a hátam a két lapockám között, de nálam erre bevált heti 2x10 perc szoláriumozás, mert kicsit szárítja a bőrt. Arról nem is beszélve, hogy nincs olyan beteges színem sem legalább. :) Próbáld ki, hátha neked is bejön.
2013. jan. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én vízel iszom a proteinemet és nem hogy több de kevesebb pattanásom is van mint réggebben :)) természetesen a táplálkozásra is érdemes odafigyelned egyél sok zöldséget és igyál sok vizet. :) De az is megoldás lehet hogy folyamatosan növeled az adagot így hozzátud szokni a szervezeted. Esetleg a csökkentett adagot kiegészítheted ebédre csirkemellel és reggelire egy rántott tojással.
2016. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!