Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok,8 év...

14 éves lány vagyok,8 év sportmúlttal (küzdősportok) és tanácsot szeretnék kérni továbbiakhoz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
6 év után abbahagytam a versenyszerű karatét azzal az indokkal, hogy meguntam. Szüleimnek nem tetszett a döntésem, mert nagyon eredményes volt ez a néhány év, de azzal a feltétellel, hogy nem maradok testmozgás nélkül beleegyeztek. Az ökölvívást választottam, de egy térdsérülés miatt szüneteltetni kellett. A térdemnek már kutya baja, de nem érzem úgy, hogy vissza szeretnék menni a ringbe. Túlságosan megterhelő volt, és bár mindenki nagyon kedves volt, én voltam a legfiatalabb versenyző, és nem igazán találtam a helyem. Már kezd egy kissé meglátszani, hogy nem sportolok, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen sportot ajánlanátok?
2013. jan. 12. 21:38
 1/4 anonim válasza:

Leginkább túrázást tudok ajánlani, mert ha megtetszik, azt nem lehet megunni, hisz minden túra más-más.

Ha kihívást is keresel benne, akkor 40-50- vagy több km-es túrák igencsak megerőltetők. Ha viszont nincs ehhez elég időd, akkor úgy is nehezíthetsz a dolgon, hogy terepfutásra mész.


A túrázás mellett a falmászást is meleg szívvel ajánlom, (az minden izmot megmozgatja) csak azzal az a baj, hogy ahhoz legalább 2 ember kell (vagy több pénz, hogy a falmester biztosítson).

2013. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg Kick Box. Modernizált sportkarate, sok lány jár oda...
2013. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megunni egy lelki állapot miatt hiba. En is elsportolo vagyok, olimpian reszt vettem tavaly londonba. Volt hogy enis abba akartam hagyni mert meguntam. Egy biztos ez hiba lett volna, ahogy nalad is ez az volt. A bronxi mesebe elhangzik egy mondat ami nagyon igaz. A legszomorubb dolog a vilagon az elpazarolt tehetség.
2013. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideje komoly harcművészetet találni, ami egy életen át értelmes célt ad, egészséges életutat és erőt.
2013. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!