Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlanátok...

Milyen edzéstervet ajánlanátok? Lány vagyok

Figyelt kérdés

44 kilós vagyok most hízni semmitől nem tudok de szeretnék 50 kiló lenni. úgy döntöttem neki állok kondizni és zsír helyett inkább az a 6 kilót izommal szeretném kitölteni. lány vagyok. mire hogyan és hányszor gyúrjak hogy elért legyen a kívánt siker ?

esetleg edzéstervnek nagyon örülnék. de bármit meghallgatok étkezési tanács bármit.



2013. jan. 10. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt találsz kezdő edzéstervet is:

[link]


A legfontosabb a kaja:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Nőknek 3-4g x testtömegkg szénhidrát!

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


Edzés után kellene egy tejsavóprotein+30g dextróz shake.

+ Multivitamin is kellene:pl mega daily one, vitabolic, stb.

2013. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod egy kérdésem még lenne ezek mire lesznek jók ?

tejsavóprotein+30g dextróz shake

2013. jan. 10. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy edzés után minél gyorsabban KELL visszatölteni a tápanyagokat, mert fontos, hogy azonnal beinduljon a regenerálódás, ami az izomszövetek újjáépítéséhez vezet.

Erre legalkalmasabb egy gyorsan felszívódó tejsavóprotein és még kell szőlőcukor is, ami a szénhidrát raktárakat tölti vissza.

A tejsavóprotein is természetes fehérje, nem kell tőle félni. A sajtgyártás során keletkező tejsavóból szűrik ki a tejcukrot, majd porítják porlasztva szárítással. De ettől még rendes élelmiszer.

2013. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!