Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szevasztok ujj vagyok még az...

Davidegresy5 kérdése:

Szevasztok ujj vagyok még az ugrókötelezés mit erősit és milyen hatása van jobb mint a futás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

És melyik ujj vagy, a gyűrűs?

Az ugrókötelezés nem igazán erősít semmit, bohóckodásnak jó, de csak attól feszesedni nem fogsz, ha ez a terv. Az pedig, hogy jobb-e a futás, a válasz egyértelműen igen.

2013. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobba futás, de az ugrókötelezést mondta az egyik haverom ő jár bokszra monta hogy csunyán fárasztó egy idő után, kéne valamit csinálnom mert elvagyok egy kicsit hizva meg lomha vagyok, jó volna valamit hogy gyorsabb meg fitteb legyek? adjatok valami tippet
2013. jan. 14. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na persze, bohóckodásnak...

Állóképességet erősít. Ilyen időben mindenképp jobb mint a futás, de könnyű beleunni.

2013. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

állóképességet a ritmusérzéket és a mozgáskoordinációt fejleszti.

ez a jobb-e,mint a futás dolog meg?

gyenge állóképességgel nem tudsz sokáig kötelezni,viszont kocogni meg tudsz úgy is.

ha megvan hozzá az edzettséged és tempósan tudsz már pörgetni,akkor az egyik legtöbb kalóriát elégető edzéstípus az ugrókötél.

2013. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!