Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a proteinről?

Mit gondoltok erről a proteinről?

Figyelt kérdés

[link]


fegyencedzéshez megfelelő lenne?? valaki akinek van róla tapasztalata megoszthatná velem, vagy ha tudtok jobbat akkor linkeljétek ,előre is köszi


2013. jan. 14. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
kérdezd meg monteztol privátban
2013. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kur.va jó kis fehérje szerintem eggyik legjobb bár én csak fél dobozzal ettem belőle,de alapból 2kiló és 17ezer akkor már énekelnie is tudni kell,veheted nyugodtan ha ilyen pénzes vag
2013. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó cucc valóban.
2013. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én ezelőtt nem igen szedtem ilyen táp.kiegégítőket, csak a múltkor olvastam azon az oldalon, hogy az izmoknak szükségük van rá, és hát nem tudtam, hogy ez olyan drága, mert az egyik haverom rendesen "gyúr" és neki azért drágább kiegészítői vannak, azért gondoltam, hogy ez elég jó lehet, mert van benne vagy 80 adag, tehát ,kb. 2 hónapig kibírja ha minden nap meg edzés után iszom meg a turmixot, és két havonta 17 ropi az szerintem nem olyan sok
2013. jan. 14. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom most. De nem ettől fogsz nőni,hanem az egész napi kajádtól. Ebből 1 adag annyi,mintha megennél 1 szelet csirkemellet. (Amúgy rendes étrend mellet eza fehérje elég sokat dob az emberen erőben is..)
2013. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de van ettől olcsóbb is
2013. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

ez gy izolátum koncentrátum... Jó minőség valóban....



[link]

még jobb, mivel hidrolizátumot, hozzáadott L-leucint, L-glutmain, beta-ecdysteront is tartalmaz. Hozzáadott szénhidrátoto nem tartalmaz.

2013. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!