Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen méretű boxkesztyű kell...

Milyen méretű boxkesztyű kell egy átlagos férfikézre? 178 cm vagyok.

Figyelt kérdés
Valójában egy klime versenykesztyűt vennék. Az oldalon, ahonnan rendelem rossz az emailküldés. M L XL méretben árulják.

2013. jan. 16. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

a testsúly a lényeg a választásnál,és hogy mire kell versenyre,vagy edzésre.

versenyre kell 10oz.

edzésre-

60kg-ig 12oz

60-80ig 14oz

80- 16oz

ha pl lemész edzésre 90 kilósként és te egy 10oz-os verseny kesztyűben sparringolgatsz,akkor ne csodálkozz majd,ha boxzsáknak használnak a többiek.

2013. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de még sajnos nem vagyok előrébb, mert ahonnan rendelem ott nem unciában tüntetik fel a méreteket, hanem M L XL-ben lehet választani. Nem is feltétlen boxkesztyű az. Gondolom egy S-es méret kicsi lenne.
2013. jan. 16. 22:19
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

ezt rendelném meg, mert több pénzt sajnos nem tudok erre szánni, de hogy milyen méret a jó... nem tudom

2013. jan. 16. 22:21
 4/5 aikiboxer ***** válasza:
Ez nem bokszkesztyű, hanem karate seikenvédő... Karatézol?! A te kezedre vélhetően L-es kell (mivel én is pont ilyen magas vagyok, és az én MMA kesztyűm is L-es). De jobb lenne elmenned és kipróbálnod.
2013. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem karatézom, csak itthonra kell.
2013. jan. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!