Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell lábújjhegyen...

Hogyan kell lábújjhegyen futni vagy sprintelni?

Figyelt kérdés
Már 2 éve focizok.Az edzőm folyton azt mondja,hogy fussunk lábújjhegyen.Én próbálkozom de nem megy.Tud valaki segíteni?
2013. jan. 16. 22:20
 1/9 anonim válasza:
100%

szerintem úgy érti hogy ne rakd le a sarkadat vagyis a lábfejed elején fuss


én máshogy nem is tudok

2013. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a talpaddal érsz földet, ettől darabosabb, kevésbé gyors a mozgásod. Ne toppanj a talpaddal a földre, hanem próbáld először a lábujjaddal érinteni a földet.
2013. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak erre rávezető gyakorlatok is, sok videót lehet róla találni.

http://www.youtube.com/watch?v=b3Nt4WgQed8


Első alkalommal majd' felbuktam a lábamban, mikor ezzel próbálkoztam, de hamar meg lehet szokni.

2013. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

1. és legnagyobb elkövethető hiba: értelmes időtöltés helyett focizol. Ezért merülnek fel hülye kérdések az életedben.


Ha értelmes emberekkel veszed körül magad, akkor például SENKI sem fogja azt mondani, hogy lábujjhegyen fuss. A balettosok vannak kiképezve arra, hogy speciális cipőkben lábujjon álljanak. Te csak simán futsz, sprintelsz nem lábujjhegyen. Ha az edződnek kicsit is komolyan számít, hogy mit csinálsz akkor megmutatja hogyan fuss, bár ha annyit mond hogy "fuss lábujjhegyen" akkor lehet ez már rég veszett fejsze nyele.. :D

2013. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(Na, a te szakértésed feltétlenül hiányzott ide...)
2013. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-nek:A foci neked értelmetlen?Az sport az sport az nem értelmetlen.
2013. jan. 17. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Jo, akkor a football egy igen jó testedzés (de ezt nem én írtam).


Akkor is olyan edzőt kéne találnod, aki segít a futásban, mert így esélyes, hogy mielőtt labdába rúgnál ki fogod törni a lábujjaid.

2013. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem szó szerint lábujjhegyen futásról van szó, csak nem nagyon van normális magyar kifejezés rá. Se a futásról, se a fociról nem tudsz semmit, de osztani kell az észt.
2013. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na mind1 fiúk.Köszönöm a segítsèget.Majd próbálkozok.Az edző pedog próbálkozott mutatni valamit de csak egy helyben mutatott
2013. jan. 18. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!