Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég Jól álltam 73kg 183 cm...

Elég Jól álltam 73kg 183 cm mellé a célom olyan 77kg volt. Viszont nagyon megbetegedtem eszméletlen fájdalmaim voltak 10 kilót lefogytam, még mindig nem vagyok elég jól legalább még 1,5 hónap mire újra edzhetek. ,?

Figyelt kérdés

Szedtem aminósavat az orvosok annak is betudták a betegségemet.

Na most enélkül, meg minden kiegészítő nélkül a nyárra szerintetek vissza tudok menni legalább 73kg-ra?

Persze főként izomból veszítettem. És vissza kéne szednem..



2013. jan. 20. 11:07
 1/5 dirtboy ***** válasza:
81%

ezt az ezotoréia kategóriában kéne kérdezni a jósok ott vannak.

aminosav biztos hogy nem okozott semmilyen problémát ha máskor ilyet mond valaki mint a doki engedd el a füled mellett.

ez volt az ok amiért kieget már nem fogsz használni?

2013. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Vissza tudsz menni, de én használnék tápkieget. Milyen baromság már, hogy aminosavakat ne egyél. Eszem megáll!

Minden fehérjét a szervezet aminosavakra bont le.

Szóval legyen tömegnövelő étrended és igenis használj tápkieget, ezek csak segítenek!

2013. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, 1. hasznos volt ! ment is a lefele

viszont olyan magas májértékekkel küzdöttem ami az egészséges étkezésemmel nem volt összeegyeztethető, szóval paradicsom répa és más dolgok nem okozhatták. inni pedig nem iszok na jó évente 2-3x kb.

2013. jan. 20. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont annyi vagyok mint voltál
2013. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, te nem vagy teljesen normális. dirtboy csak segített neked, hogy ne hallgass hülye dokikra. Akkor mi a bajod? Gondolkozz már, hogy kiket pontozol le!
2013. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!