Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Katus Attila vs. Rubint Réka...

Katus Attila vs. Rubint Réka a legjobb ALAKFORMÁLÓ?

Figyelt kérdés

Katus Attila - http://www.youtube.com/watch?v=eURx148CJMc


Rubint Réka - http://www.youtube.com/watch?v=6bSK3Ludipo


Azt mondták A második jobb,de szerintem az már inkább erősít,nem pedig alakot formál.

Szerintem Katus Attiláé jobb,mert intenzívebb sokkal,így gondolom jóval hatásosabb,viszont lehetséges,hogy n tévedek..:))

Nem vagyok túlsúlyos,csak szeretnék formálódni.(:

Mit gondoltok??


2013. jan. 21. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve Réka nénivel formálódok. Mondjuk mostmár átment izmosodásba, de szép kerek lett tőle a fenekem, combom is alakul.
2013. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom jól,hogy nincs helyi zsírégetés (sajna) :((

Nekem a derekam a legkényesebb terület és a combom..na meg a fenekem sem valami hűha..:(

2013. jan. 22. 14:00
 3/5 anonim válasza:
Verseny sportolok és többször edzettünk már (személyesen) Attilával. Szerintem ő nagyon kemény edzést tart és ez meg is látszik. Ezzel szemben Rubint Rékának nem (csak) azért van ,olyan alakja mert annyit edz, hanem plasztikázva van...De mondjuk, ha nem tudsz dönteni, egyik héten Réka másik héten Attila...vagy ilyesmi...
2013. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Rubint Réka jobban bejött, csak sajnos gyenge a térdem és nem bírtam azt a sok guggolást és kitörést. Pilates-re váltottam. Kíméli a térdet, viszont nagyon hatásos, rengeteget formálódtam.
2013. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az 1-ső hozzászóló vagyok. Annak idején én meg calaneticseztem, vagy nemtudom hogyan kell írni, de valahogy nekem olyan uncsi volt... Igaz, hogy formált, de hozzám Réka közelebb áll :)
2013. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!