Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy futáskor...

Miért van az, hogy futáskor úgy érzem leszakad hátul a derekam?

Figyelt kérdés
Mostanság kezdtem futni, de amikor nekiállok, olyan 10 percen keresztül nagyon fáj, utána elmúlik.
2013. jan. 21. 18:27
 1/7 *Glissade* ***** válasza:
100%

Vagy gyenge a derekad, vagy nincs a hellyén, vagy nem megfelelően tartod. Vagy mind a három egyszerre:)


Nagyon sok ember van, akinek halvány lila gőze nincs arról, hogyan kéne a hátát tartania, és előre görnyed, vagy kidugja a fenekét.

2013. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz a tartásod. Kérdezz meg egy hozzáértőt, vagy egy egyszerű tornatanárt mit csinálsz rosszul.
2013. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt nem írtam, hogy van 20 kg súlyfeleslegem... lehetséges, hogy ez okozza?
2013. jan. 21. 19:02
 4/7 *Glissade* ***** válasza:

20kg felesleggel nem biztos, hogy futnod kéne!

Nem edzünk ész nélkül!


Okozhatja ez is...(de nem zárja ki a többi okot sem)

2013. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Előtte Insanityztem. Azt hiszem, ahhoz képest a futás lófütty :)

Edzettnek edzett vagyok, csak nehezen megy lefelé...

2013. jan. 21. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg olyan gyenge az alsó háti és a gerincmerevítő szakasz,hogy az ott lévő izomzat nem tud besegíteni a gerincoszlopnak,ezért minden becsapódásnál szétterheled,nyomod a porckorongot és hosszirányban a gerincet.

a gerinctornát kezd el,vagy a fegyencedzésből a has és a híd fejezetet.

vagy választhatsz kettő az egyben edzést a kettlebellt.

rengeteg kalóriát éget és rendkívül megerősíti a gerinc körüli izomzatot.

2013. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Csaj vagy?

Legyél szerelmes, vagy csak valaki piszkálja meg az agyad szexuálisan, ettől ótán majd sík ideg leszel amiatt, hogy szeret vs nem szeret, és úgy ledobod idegből azt a 20 kilót mint a pinty.

2013. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!