Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Növekedési hormon fokozók,...

Növekedési hormon fokozók, hozzáértők válaszát várom!?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy kondizok már vagy fél éve és a kondiba mondták azt nekem,hogy növekedési hormonnal még nőhetnék ilyen korba(17/F).Eléggé zavar a magasságom,de nem várok csodát,csupán 5cm-t szeretnék és én lennék a világon a legboldogabb :D


Na szval rákerestem neten és hát eléggé meglepődtem,5000 fajta növekedési hormon serkentő van sőt még peptidek is vannak,de injekciózni nem nagyon akarom magam szval azok kilőve. Bárki aki használt HGH fokozó és van róla véleménye írja meg,mert fontos lenne,hogy ha már ilyen dologba belekezdek ne valami szart szedjek,ami csak pénzkidobás.Bárhonnan bármit mondhatok én egyenlőre itt nézelődtem: [link]


U.i: Az anavar elvüleg segíthet,erről halott már valaki?



2013. jan. 23. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A legális növi hormon fokozóktól semmit ne várj. És ha a csontvégek már lezárultak nálad, ami lehetséges már ebben a korban is, akkor rendes növi hormonnal sem fogsz már magasságban nőni.
2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány centiméter vagy?
2013. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem záródtak még le,tavaj nyáron legalább is azt mondta a doki a röntgen után.Egyébként 179cm vagyok,de ez ne változtassan az ügy fontosságán! 185cm akarok lenni,de tavaj óta lassul a növekedésem,már csak 2-3cm nőttem ...
2013. jan. 23. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!