Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen sportot?

Ajánlanátok valamilyen sportot?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Lélekben mindig is lovas voltam, és az is maradok, de az anyagiak miatt most nem lovagolhatok. Szeretnék elkezdeni valamilyen sportot, lehetőleg valamilyen egyesületben, a rendszeresség kedvéért. Mert bizony hiába határozom el ma, hogy ezentúl futni fogok, egy ideig működik, utána meg közbejön valami, és nem megyek mozogni. Ezért fontos számomra, hogy adott időben, és edzővel sportoljak, különben elpunnyadok, nem erőltetem meg magam, és az egész nem ér semmit. Ráadásul jövőre (kilencedikben) nekünk is heti öt tesink lesz. Ha viszont sportolnék valamilyen egyesületben, akkor a tesiórák száma 3ra csökkenne. Régebben társas táncoltam, de abbahagytam, mert ott csak a verseny volt az élet. Minden hétvégén másik városban indulni, odautazni, fizetni a nevezést, ruhát, cipőt, stb... Heti öt edzésünk volt, és én nem akartam ilyen komolyan csinálni. Most kicsit húz a szívem a tánc felé is, de oda biztosan nem megyek vissza, mert ugyanaz lenne, mint régen, csak most még durvábban. Tehát olyan sport kéne, amit hobbi szinten űzhetek, és rendesen megedződöm tőle.

Ötletek?



2013. jan. 24. 13:35
 1/7 aikiboxer ***** válasza:
Az országnak mely szegletében laksz? :)
2013. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Békés megye - Békés csaba
2013. jan. 24. 13:41
 3/7 Linkoln ***** válasza:

Az előzőnek... -.-"

Kicsit írd körül mit szeretsz, kemény sport, laza, hosszú, rövid? Agresszív, nyugis, csapat, egyéni?

Én így látatlanban aztmondanám hogy kerékpározz mert az megnyugtató, szép, lehet intenzív, de nyugis, sok egyesület van, csapatban mégjobb, használható közlekedésre, nyaralásra.

Nagyin intenzív pl az intervallumos edzés, lehet állóképességre, erősítésre pl sprintel.

Vagy futás, az is jó, de mond inkább mi felé húz a szived, és próbűljunk úgy kiötleni valamit. Fontos hogy szeresd.

2013. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
figyelj arra is, hogy az ízületed bírják,akármit is választasz, szép lassan kezdj bele! ;)
2013. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kikötés csak annyi, hogy ne legyen durva a sport. Mehet csapatban, egyénileg is, mindegy.
2013. jan. 24. 17:09
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem fordítsd meg a logikát. Egyáltalán: mi van a közelben??! Mik a lehetőségek? Van valamilyen sportcentrum azon a vidéken? Békéscsabának nincs hivatalos honlapja, amely felsorolja a lehetőségeket?
2013. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:

Tessék itt van néhány ötlet:

[link]


Miért nem próbálod ki a röplabdát? Még nem vagy idős hozzá, jó kis csapatsport, hamar bele lehet tanulni annyira, hogy betegyenek csapatba. Az se baj, ha alacsony vagy, jó leszel liberónak vagy feladónak.

2013. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!