Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó futás...

Ez szerintetek jó futás edzésterv?

Figyelt kérdés

Hétfő : 2 km gyors futás, 2 km kocogás

Péntek : 5 km lassú futás ( Ezt péntekenként 400 m -rel növelem )



2013. jan. 26. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Nem vagyok egy nagy szaki,de szerintem ez nagyon függ attól,hogy mi a célod. Ha maratonra készülsz, többet fuss egy iramban,szánd rá az időt. Az meg relatív,hogy lassú és gyors. 5 km kezdetnek amúgy szerintem egész jó, de ha csak heti kétszer futsz és minden héten növeled 400m-rel, marhára ki fogsz pukkanni 5-6 hét múlva szerintem. (nézd, a hétfői 4km jó esetben is 30-35 perc alatt megvan, az pedig nem egy hosszú erőnléti edzés)

Ha engem kérdezel, inkább többször fuss és lassabban (olyan tempó, hogy még ne lihegj,de azért beszélgetni már ne legyen kényelmes)

Saját vélemény még egyszer mondom, nem vagyok hozzáértő :) Magamból indulok csak ki :)

2013. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 km -t 5 perc alatt szoktam lefutni , egyébként az első versenyemre, egy 3 km - es versenyfutásra készülök ami tavasszal lenne
2013. jan. 27. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy a francba futsz 2 km-et 5 p alatt???

Ez a vilagbajnok tempo...

Am szerintem egy 3 km-es versenyre inkabb 400-800 meteres sprintekkel keszulj.

Hajra

2013. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!