Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet365-el kérdés! Megoldható?

Bet365-el kérdés! Megoldható?

Figyelt kérdés

Ugye most van ez a bónuszlehetőség, amiknek megvannak a feltételei. Egy háztartásban, csak egyszer lehet igényelni!

A testvérem erre le is csapott, ám szeretnék én is ( külön gépről ) ezen az oldalon fogadni. Hajlandó vagyok a bónuszról lemondani, de egyáltalán lehetséges az érvényes regisztráció, ha az internetkapcsolatunk ugyanaz?


2013. jan. 26. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha lehetséges, csak a bonuszt nem lehet felvenni egy IP címről többször. De nem tudom pontosan, így inkább azt javaslom, hogy beszélj az élő chates ügyfélszolgálatukkal, angolul mindig elérhetőek, magyarul meg talán este 10ig, vagy 11ig, nem tudom pontosan, már régen jártam ott :)
2013. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
na nem tudok írni, első voltam :D Az első mondatom, úgy akart kezdődni, hogy szerintem lehetséges.... :)
2013. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!