Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elvégzem a Fegyencedzés...

Ha elvégzem a Fegyencedzés 1-ben, és 2-ben bemutatott programokat) mondjuk olyan 3-4 év alatt végig lehet érni rajta sztem), akkor milyen izmos lehetek vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyének tűnik a kérdés(meg már volt is ehhez hasonló), de összezavar kicsit h akik csinálják azok esküsznek rá, viszont sokan vannak, akik szerint ez csak erőt, és állóképességet növel. (még egy plusz kérdés, azt olvastam sokaktól, hogy mivel itt nem lehet változtatni az ellenállás nagyságát, egy idő után a test hozzászokik a terheléshez, és ezért az izomzat nem fejlődik, ellenben a súlyzós edzéssel, ahol a súly növelésével ez nyilván megtehető. Na de a tíz lépések nem úgy lettek kialakítva, hogy egyre növeljük ott is, az erőkar, és a mozgástartomány változtatásával? pl. fekvőnél a falnál végzett nem ugyanaz az erőkar, mint a vmire feltett egylábas? Szóval hogy is van ez?)

Akkor, milyen test is érhető el vele?


2013. jan. 28. 12:53
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nem tudni hogy mennyi izmot tudnál össze szedni túl sok a befolyásoló tényező.


a 10 lépés az oké azzal nő a terhelés de nem tart örökké végig érni rajta.

2013. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igen. de azért mindig lehet nehezíteni rajta, meg el is lehet húzni időben. Esetleg van valaki aki meg meri mutatni(képrakással), hogy mit ért el vele?

A befolyásoló tényezők ezek nagyjából? : táplálkozás, regeneráció, genetika, anyagcsere

2013. jan. 28. 13:12
 3/6 dirtboy ***** válasza:
igen ezekre gondoltam
2013. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:

Pl. ezt lehet vele elérni:

[link]

2013. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tyujjsk8 válasza:
Szerintem először is felejtsd el, hogy 3-4 év alatt végig érsz minden gyakorlaton...legalább is ha betartod a könyvben írt szabályokat kizártnak tartom... (például azért sztem te sem hiszed el hogy 3-4 év alatt képes leszel megcsinálni 100 egykezes fekvőtámaszt zárt lábbal teljesen szabályos testtartással úgy hogy szép lassan és nem lendületből csinálod stb...?) A fegyencedzésben természetesen lehet fejlődni, fejleszti az erőnlétet, az állóképességet is és természetesen nem is kicsi izomtömeget szedhetsz fel vele! Hiszen gondolj csak bele...el tudod képzelni hogy valaki képes megcsinálni egy egykezes húzódzkodást úgy hogy fonnyadt izmai vannak...?:DD Ahhoz rengeteg edzés kell...ezért ne is 3-4 évre tervezd ezt a féle edzést, de hidd el, már 3-4 év alatt is sok változást érhetsz el vele, a lényeg hogy a könyv szerint haladj és mindig szabályosan végezd a gyakorlatokat! ;)
2013. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!