Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy a speedfitness átverés, nem hasznos?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam róla, mielőtt belekezdtem és rengeteg negatív kritikát írtak. Főleg akik életükben nem próbálták, meg hogy akkor miért vannak még kövér emberek, stb hülyeség. Rohadt drága, pl azért...Én elkezdtem járni már elég rég és nekem abszolút látszik az eredmény.
2013. jan. 28. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1. mert fogyást hirdet, aminek nem sok köze van a mozgáshoz.

2. mert undorító divatmarketinget folytat. Igen, edzeni kell, meg kell fogni a súlyzót vagy elkezdeni nyomni fekvőtámasz. Közben ennél semmivel sem jobb edzést biztosítanak drágán. Miért? Mert jó marketingjük van. Tök jó hogy bejött Neked, kívánok még sokkal jobb edzéseket a jövőben.

2013. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztosan nagyon meg fogsz ezen bántódni, de ezek a mozgásformák a zumbától az akármilyenfitness-ig mind azoknak lett kitalálva, akiknek pénzük van, de - és itt bocsánat - eszük és kitartásuk nincs ahhoz, hogy rendes, igazi izommunkával járó edzést végezzenek. Ez épp olyan, mint a gyerekeknek a "játékos tanulás". Mókás köntösbe van bújtatva a dolog, hogy a gyerek megszeresse, meg tudja emészteni az új információkat. Csak itt viszont felnőtt emberekről van szó, akiknek inkább el kéne gondolkozni, hogy talán normálisan kéne enni és napi 40-50 percet minimum mozgásra rászánni. Persze vannak akik ezekből az alapvetően lusta de pénzes emberekből élnek, valakinek őket is el kell tartani. :)
2013. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül működik:D Ha 15 perc alatt lezavarhatom, miért szenvedjek egy órát a kondiban? Testépítés nem érdekel, a normális kinézet meg ezzel is meg van. Mellé még kiegészítő sportokat szoktam tolni, amiket élvezek.
2013. jan. 28. 20:30
 4/15 anonim ***** válasza:

Lezavarhatod 15 perc alatt. Sőt, 10 perc alatt többet is el lehet érni.


HIIT edzéssel és maximális izomfeszülésre irányuló GTG edzéssel minden nap 10-20 perc edzéssel igazi eredményt is el lehet érni. Egy alacsony izomfeszüléssel járó torna viszont ha rövid is.. fantasztikus eredményei lehetnek.


A munka megkerülése hosszú távon nem biztos hogy jó, mint ahogyan arra előttem is céloztak.

2013. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 N0rbi04 ***** válasza:
Én 10 percet a bemelegítésre szánok, nem az egész edzésre. Tolom a saját testsúlyos edzést és látszik is az eredmény. Maga az egész kb 30-40 perc alatt megvan. Egy fillérbe nem került. Na jó megvettem a könyvet, mert nem szeretek gépről olvasni kb ennyi. Ezeket am modern ugrabugrákat kengurucipőt meg én se díjazom. Itt faluhelyen is alakult már csapat de nem nagyon látni, hogy olyan bombanőkké változtak volna az elmúlt egy év alatt. De legalább megvették a jó kis cipőkét, aminek az alkatrészeit lehet cserélgetni folyamatosan, mert elkopik az összes.
2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

jó,hát ha ennyire működik,akkor kérünk szépen egy előtte-utána képet.

de ha szégyenlős vagy,akkor elég pár induló adat,meg a mostaniak.

súly,testzsír,feszített mell-hát,felkar,alkar,derék,csípő,comb,vádli kerület.

2013. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

?

Mert egy ember biztató testzsír csökkenése hiteles eredmény lenne?


Engem amúgy hívtak próbaedzésekre (mint kritikust). Nem megyek el, vagy azért mert félek hogy veszélybe kerülne az egészségem ha fogynék, vagy azért mert nincs időm fölösleges edzésekre.

2013. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Sziasztok!

Én is nagyon szkeptikus voltam, míg ki nem próbáltam. Válogatott versenyzőként sportoltam, így bátran állíthatom, hogy tudom milyen nagy munka áll az eredményesség hátterében. A mai rohanó világban sajnos nagyon kevés ember engedheti meg magának, hogy órákat töltsön edzőtermekben...ahogy én sem. Nekem nagyon bevált, mert heti 1 edzéssel is szinten tudom tartani a izomzatomat! Egy próbát mindenképp megér... :)

2013. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sishi válasza:
Nem értem ezt a sok negatív hozzászólást. Vajon ezek közül a kritikusok közül hányan próbálták ki a speedfitnesst, mielőtt így ítélkeznek? Nem vagyunk egyformák, ha valaki szereti a napja nagy részét a konditeremben tölteni, akkor csinálja. Én speciel nem szeretem, ezért örülök, hogy heti 15 perc edzéssel letudom a dolgot. :D Persze ne felejtsük el, hogy mint minden edzésnél, itt sem mindegy, hogy mit zabálsz össze-vissza. Sajnos ez sok embernek a fejébe nem fér bele. Hát ezért is vannak még kövér emberek :P
2013. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Heti 15 perc edzés..

Szerintem az egész ország (~10 millió ember) kívánja, hogy ez elég edzés legyen neked.. Az emberi test igénye mindenesetre több lenne.

2013. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!