Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves srác kondizhat?

15 éves srác kondizhat?

Figyelt kérdés
Eléggé vézna vagyok, szóval ideje lenne már gyúrni :DD Osztálytársam már 4 éve kajakozik, és ők is kondiznak kb. egész télen, szóval tuti nem árthat sokat.Szóval , hogy ha szerintetek elkezdhetném, akkor mondanátok tanácsokat? Gondolom kell tömegnövelő étrend, meg egy jó kis edzésterv. Hallottam, hogy ne dolgozzak nagy súllyal, mi számít nagynak, ha 40 kilót tudok fekve kinyomni, vagy ezt így nem lehet megmondani? Az edzéstervet milyen sűrűn cseréljem le? Szóval ilyen dolgokra lennék kíváncsi, előre is köszi a választ.
2013. jan. 30. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Most már elkezdhetsz,énis ennyi évesen kezdtem! :)
2013. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De csak ésszel,ne frajerkodj ,hogy te ennyit meg annyit tudsz felemelni/nyomni!Tömegnövelő étrendeket és edzéstervet találsz a shop.builder.hu -n.

Sok sikert ! :)

2013. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet de azért figyelj oda,itt mindent megtalálsz ami érdekel és tudnod kell,olvasgass:bodybuilder.hu
2013. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
100%
Ne dolgozz nagy súllyal. Nagy súly az, amivel egy gyakorlatot nem tudsz több mint 4-6-szor megismételni. Válassz olyan súlyt, amivel 12-15 ismétlést tudsz csinálni úgy, hogy a végén betojsz az erölködéstől.
2013. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, mentek a zöld pacsik!:D
2013. jan. 30. 17:51
 6/9 anonim válasza:
meg mehet egy kis szteroid de vigyázz! csak jó félét vegyél ha pedig nem akarsz edzeni akkor meg nyomsz egy kis syntholt
2013. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"meg mehet egy kis szteroid de vigyázz! csak jó félét vegyél ha pedig nem akarsz edzeni akkor meg nyomsz egy kis syntholt"


nem gondolta komolyan...

2013. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
100%
Szteroid megy elég a golyóidból. Ha kevés, egyél bikatöke pörköltöt. Ha lány vagy, akkor bocs.
2013. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak viccelt, el is mosolyodtam rajta először :D És fiú vagyok, a kérdésből látszik a "srác" címszó alatt :P
2013. febr. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!