Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék komolyabban foglalko...

Szeretnék komolyabban foglalkozni a pankrációval, és úgy gondolom hogy ki kéne próbálnom magam. HCW-re gondoltam, valakinek van tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok még csak erős testalkat, 4 év kick box, 5 év jiu jitsu, 12 éve nézek minden héten pankrációt, UFC-t. Úgy gondolom hogy elég jól tudok verekedni a küzdősportos tapasztalatok miatt. Az álmom, hogy első magyar WWE tagként wwe bajnok legyek. Persze tudom hogy ez szinte lehetetlen, de valahol el kell kezdeni. 17 évesen egyáltalán HCW szóbaáll velem? Csak 18 év felett lehet rendezvényeken résztvenni? Ha sikerülne HCW-be bejutni akkor ott kb. mennyit lehetne havonta keresni? Ha HCW-nek stabilan tagja lennék akkor szerintetek hogy kéne tovább lépnem? Bemutatkozó videókat csináljak, és elküldjem nagyobb szervezeteknek? Angol nyelv nem probléma egyébként, színészkedés is jól megy sztem. Légyszi értelmes válaszokat, nem arra vagyok kíváncsi hogy valaki kiröhög és 20x leirja hogy a pankráció 5 éves gyerekek bábszínháza stb..tisztába vagyok vele hogy megjátszák a dolgot.

2013. jan. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

a legegyszerűbb az lenne,ha lemennél edzésre.

és igen,járnak tőled fiatalabbak is.

voltam hcw rendezvényen,teljesen jó meg minden,de kezdetleges.

szóval ott van 300-400 ember,a belépő 1500,uh a végösszeg max a fellépés rezsiét ha fedezi.

itthon aki csinálja az imádja csinálni,de hogy lóvé lenne benne,azt kizártnak tartom.

főleg nem kb két havi 1 fellépéssel.

a wwe-be bejutni meg kb az 5ös lottóval egyenértékű.

napi 500 új ember küld oda videót magáról.

a továbblépés meg a külföldi pankrátor suli.

2013. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, edzések csak Budapesten vannak?
2013. jan. 31. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pesten vannak. Ha Hwc-be bejutnál akkor nem egyből wwe hanem egy kisebb külföldi mint itt a hwc utána mondjuk TNA,WCW, NXT és aztán a WWE
2013. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
utolsó te nagyon nem értesz a pankrációhoz hcw utánna tna a tna a második legnagyobb cég a wwe után ami pankrációval foglalkozik biztos rögtön oda kerülne -.- a wcw-be akkor kerül be ha idöutazó az nxt meg a wwe-hez tartozik ott a fiatalok lépnek fel
2013. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól van b+ fére irtam hidd el értek hozzá föleg hogy 11 éve nézem már
2013. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!