Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lesz teljesen...

Mennyi idő alatt lesz teljesen épp az orrom?

Figyelt kérdés

Hétfőn bokszedzés közben kesztyűzésnél (közepes erős ütésnél mindketten belehajoltunk egymás ütésébe, szóval ezért lett nekem is és a másik srácnak is erős az ütés, csak ő megúszta törés nélkül én nem fejvédőben, szóval nem durva törés volt) eltörött az orrom 1helyen és elmozdult a csont a jobb szemgödör irányába. Gipsz sínben tartják jövő hét szerdáig a törött orott, de már ma is lement a duzzanat a szememnél. Hétfőn esten helyre húzták a csontot is.

Kérdéshez kapcsolódik, hogy jövő hét pénteken diplomaosztó ünnepségen veszek részt, amiben az a pláne, hogy én veszem át a diplomám. Jövő hét csütörtökre le van beszélve egy állásintejú. Jövő hét csütrörtökre szerintetek már nem lesz feldagadva és elszíneződve az orrom?



#sérülés #boksz #orcsonttörés
2013. jan. 30. 22:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez az első orrcsont törésem, ezért is érdeklődöm, hátha van tapasztalata valakinek! Habár az fáj a legjobban, hogy nem kesztyűzhetek és mehetek ringbe 3hónapig...:(
2013. jan. 30. 22:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát... :S Szurkolok! :))
2013. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 poiu ***** válasza:
Ezt ennyiből nehéz megmondani. Viszont szerintem egy törött orrú öklözó a diplomaosztón világszám. Ezrek tökölnek azon, hogyan tudnának kitűnni, neked meg tessék, házhoz jött, egy kis fájdalom árán. Szervezd, hogy feltétlenül legyen róla fotó. Kisunoka az öledben, szóval amikor nagyapád bokszoló volt, akkor...
2013. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
látni kéne, a véraláfutás kemény dió, ha kiterjedt, akár 2 hét is kell, hogy eltűnjön, gyakori, hogy sárgásbarna folt marad a helyén. A duzzanat le fog lohadni...
2013. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát anyám ki fog nyírni, ezért az emlékezetes pillanatért az fix! :) A szememre nem ment rá a véraláfutás, ott csak pici duzzanat volt és bedagadni sem dagadt be vészesen, mert ugye utazni kelett vele 60km-et és mire oda értünk, még nem volt durván bedagadva!

De köszi a válaszokat! Még az is lehet képet is linkelek, habár a röntgenkép megvan....:D

2013. jan. 31. 00:08
 6/10 anonim ***** válasza:

nőtől kérj pár smink,alapozó tippet,kencét.

nekem is a bnőm alapozózta a képem,amikor mokesszal kellett intéznem vmi fontosat.

a helyreállító dologgal meg keress egy plasztikai sebészt,ne bízd sztk-ásra,csak az arcod.

ha nagyon be van dagadva,akkor az ünnepség előtt menj el piócás dokihoz és leszívják az ödémát.

ráteszik a teljesen steril piócákat a duzzadt területre,lecsapolják és kisimulsz.

viszont a sín az marad.

2013. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

döntsd el, harcosként akarod átvenni a diplomádat, vagy buz1ként. Ennyi. Ha a buz1ra esett a választásod, akkor kezdheted sminkelni magad.


most őszintén, ki nem sz4rja le, hogy van rajtad egy mokesz?

2013. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os! Ezek még jól jöhetnek!

Amúgy igazad van 7-es és én is ezért nem hagytam, hagyom abba a bokszolást, pedig volt már szerencsém bordatöréshez és agyrázkódáshoz is! Engem sem érdekel a dolog, hogy most van véraláfutás az arcomon, vagy sem, vagy hogy hogyan is nézek ki sérülten....

De sajnos a világban sokat számít az a fránya külsőség és ez alapján itélik meg az embert!

Arról nem is beszélve, hogy milyen primitív emberek vannak. 10 emberből 8-nak kapásból az ugrik be, hogy biztos jó részegen orrba gyűrtek, vagy hogy nagy volt a szám és valaki 1 ütéssel simán lerendezett! (Volt már mokeszom és egy srácnak ez nagy önbizalmat adott, hogy engem cseszegessen, mert gondolta már valaki úgy is lecsapott, neki miért ne menne simán elven.)

Ha így meglátnak mindenkinek az ugrik be, hogy biztos valami részeges hü..egyerek, aki még nagyszájú is és nem értik, hogy hogyan végeztem el a sulit. Így nagyon lehúznám az összképem egy állásinterjún, vagy a diplomaosztómon, még akkor is, ha a sulit is csináltam tisztességgel és normális ember vagyok.

2013. jan. 31. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt mondom én is. El kell döntened, ki vagy, hogyan látod a világot. Harcos vagy, vagy csak egy kis buz1 zombi pózer.


beírod az önéletrajzodba hogy hobbi: küzdősportok, és csókolom. Az állásinterjún szerinted kire fognak emlékezni a HR-esek? a sok egyenzakós zombira, vagy a mokeszos boxoló csávóra?


valójában, pont, az előítéletek miatt egy bunkó boxolót várnak, és ha csak annyira vagy normális, mint az átlag, az már nyereségérzetet generál a hallgatóságban. Míg a többi zombi semmi extra kategóriába kerül.


ezt elhiheted nekem,, mert merő véletlenségből kiválasztási tanácsadó vagyok :D Az is lehet, én foglak interjúztatni...

2013. febr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi utolsó válaszadó! :)

Csak elhavazott a munka! Az egyértelmű, hogy egy hobby szinesebbé teszi az ember egyéniségét.

A HR-rel nem volt gondom sehol sem, ahol megtudták, hogy ezt a sportot űzöm egyből érdeklődtek, nyitottak voltak.

Kapásból jó pozit is kaptam és jó kezdő bért!

És amúgy szépen helyre jött, kicsit meg volt dagadva, amúgy teljesen rendben volt! :)

2013. febr. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!