Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok (nemsokára 17)...

16 éves vagyok (nemsokára 17) 185centi 77kg Vettem 4doboz francia metát. Kell valamit mellé szedni?

Figyelt kérdés
Sajnos későn kezdtem el komolyan utána nézni a dolognak. Először beértem azzal hogy körbekérdeztem azokat akik szedték. Azoktól csak jót hallottam vissza, de elkezdtem utána nézni a dolgoknak és olvastam mindenfélét. Nem tudom hozzáértőtől-e vagy nem. Olvastam olyat hogy kilyukasztja a májat és visszafordíthatatlanul, olyat hogy hormon visszállítót kell utána szedni stb. Úgy terveztem el szedni hogy 1hónap/doboz 2 hónapig majd 1 hónap pihenő és ismét két hónap és abbahagyom. Kell utána szedni valamit, vagy közben vagy nem lényeges? Kell-e valami olyan tápanyagot bevinnem hogy ne okozzon akkora kárt vagy valami?
2013. jan. 31. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

francia metát??

légyszíves írd már le a gyártót meg mindent amia dobozon van pl hány mg stb, ha lehet tegyél már fel egy képet is róla ide.

2013. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt: a metha vizesít, ami tömeg feljön, az nagyrészt víz ami lemegy a kúra után.

Másrészt: minden szteroid pusztítja a májat, de erre kimondottan érvényes ez az állítás.


Jól tudod, valóban kell levezető kúra is, ha ezt csinálod, meg eleve magában semmi értelme, emellé kell még valami más is...DE NEM 16 évesen!!! Felejtsd el az egészet a francba. Eleve gyanítom, hogy nem edzel túl régen és nem is törsz még versenyzői babérokra, hogy megérje kockáztatni a mellékhatásokat.

2013. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet válaszolni? Szétcseszi a májad? valszeg nem. De a májad, ami bírna 100 évet, bír így majd hetvenet. a második kúra után hatvanat.és így tovább.


szétbarmolja a hormonháztartásodat? kicsit, de visszaáll az is. csak nem egészen oda, ahol volt. ha pl 100 a tesztoszinted, visszaáll 90re. A második kúra után nyolcvanra, és így tovább, szépen, lassan. aztán majd csodálkozol, h nagyobb csöcseid lesznek, mint a csajoknak...


de nyomjad csak, én nem beszéllek le róla. A te tested, úgy b4szod szét, ahogy akarod.


Amúgy tudtad, hogy a metha eredetileg rákgyógyszer? ha az anyád rákos lenne, hagynád, hogy egy 16 éves kölyök kezelje? a 16 éves gyerek kezébe helyeznéd az életét?

2013. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is lebeszélni szeretnélek a koxról. 16 évesen még nem kellene (egyébként sem) koxolni, mivel bőven tudsz fejlődni naturálban is. És pont ilyen fiatal korban tudod hazavágni akár véglegesen is a hormonrendszered.

Minek kockáztatnád az egészséget, ha nem versenyzel? Ha meg versenyezni akarsz, akkor meg jobb cuccokat kell tolni, nem ilyen tablettás, máj-, vese-gyilkos (+ hajhullás, személyiségváltozás, szív- és érrendszeri megbetegedések, heresorvadás, stb) sz@rokat, amivel főleg víz és zsír jön fel némi izommal, ami kúra után le is megy.

2013. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne csaljál.

Eddz normálisan,de ilyen sz*rok nélkül..

17/F

2013. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Értem, sajnos a pénzt már odaadtam de a meta még nem érkezett meg. Valami mást tudtok ajánlani? Edzettem fél évet majd volt egy pár hónapos kihagyásom majd ismét belekezdtem most. Minél gyorsabban szeretnék fejlődeni teljesítményben és izomzatban is. Sajnos eléggé gyors az anyagcserém és nincs annyi pénzem hogy folyton vegyem a fehérjéket meg aminosavat, kreatint stb.-t (Gyomromnak sem tetszik a poros fehérje)

10mg-s és kék doboza van Methanabol.

Ez két kúra lenne 400 szem. Szúrni egyáltalán nem akarok.

Ha folytatom az edzést ennek nem kellene lemennie nem? Mert van ismerősöm aki szedte majd leállt vele és fél év után is fennmaradt rajta minden. Persze edzett továbbra is.

2 kúrától mennyire menne szét a májam illetve hormonrendszerem? Mármint ez még visszaáll olyan szintre hogy nem sok a különbség vagy nem?

2013. febr. 1. 13:07
 7/18 anonim ***** válasza:

Nincs pénz kajára, de koxra meg kiadsz lóvét? És eleve a egy kúrához még több fehérje kell, ilyenkor megemelik 3g x ttkg fölé a fehérjebevitelt. Ha nincs tápanyag, akkor a kox sem tud mit beépíteni az izomsejtekbe. Tehát nem helyettesíti a szteroid a megfelelő étrendet!

A gyomrodnak a metha sem lesz jó.

2013. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kajára van. Fehérjékre nem... Most lett pénzem és úgy gondoltam ebből jobban kijönnék mint a fehérjékből.

Tehát azt mondod fehérjét is szedni kellene mellé?

2013. febr. 1. 13:18
 9/18 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam le, nem methanabol hanem methandienone
2013. febr. 1. 14:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Meg kell lenni nálad kb 200g fehérjének naponta. Ha ez megvan szilárd kajából, akkor nem kell mellé tápkieg, bár edzés után nagy előnye van.
2013. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!