Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok (nemsokára 17)...

16 éves vagyok (nemsokára 17) 185centi 77kg Vettem 4doboz francia metát. Kell valamit mellé szedni?

Figyelt kérdés
Sajnos későn kezdtem el komolyan utána nézni a dolognak. Először beértem azzal hogy körbekérdeztem azokat akik szedték. Azoktól csak jót hallottam vissza, de elkezdtem utána nézni a dolgoknak és olvastam mindenfélét. Nem tudom hozzáértőtől-e vagy nem. Olvastam olyat hogy kilyukasztja a májat és visszafordíthatatlanul, olyat hogy hormon visszállítót kell utána szedni stb. Úgy terveztem el szedni hogy 1hónap/doboz 2 hónapig majd 1 hónap pihenő és ismét két hónap és abbahagyom. Kell utána szedni valamit, vagy közben vagy nem lényeges? Kell-e valami olyan tápanyagot bevinnem hogy ne okozzon akkora kárt vagy valami?
2013. jan. 31. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

még mindig nem írtad le melyik gyártó az , milyen kiszerelésű?? és képet sem tettél fel.

pár dolgot láttam már de erre kiváncsi lennék? várom a válaszokat!

2013. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen és

[link]


elég?

2013. febr. 1. 15:27
 13/18 anonim ***** válasza:

jóféle...itthon jó a lapharma, de sajnos ennek is van utánnyomott verziója, a magyar szolvák határ közelében nyomják a kamut, és sokszor csak ilyen van itthon.ha eredeti akkor jó jártál vele, észrefogod venni egyből ha egy hét és semmit sem érzel akkor dobd ki az egészet nem éri meg h ki tudja mit beveszel!!!

én még anno nyomtam eredetit de akkor csak 5mg os volt bulgár bionabol, nem sokan ismerik a legdrágább volt itthon, és ezért nem is érte meg utánnyomni, mivel 3-5 óra a felszívódási ideje, megjelenik utána a vérben és elkezdi adolgát végezni.

másnap már éreztem, 1 hét után már megbolondultam tőle annyit edzettem, és még kivántam utána is

2013. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Értem. Amit leírtatok mellékhatásokat: heresorvadás, máj betegség,hormon zavar. Ezekre mekkora az esély? 2kúra lenne összesen. Ha elég fehérjét viszek be vele akkor elvileg nem kellene lemennie annak ami feljött nem?
2013. febr. 1. 16:00
 15/18 A kérdező kommentje:
Úgy szedném hogy a két kúra között tartanék egy hónap szünetet hogy legyen ideje regenerálódni a májamnak, hormonjaimnak visszaállni. Majd még 1 kúra és leállok. Hormon visszaállítóval, májvédő teával megtudnám akadályozni a későbbi lehetséges gondokat? Teát kúrák közben gondoltam, visszaállítót kúra után.
2013. febr. 1. 16:04
 16/18 anonim ***** válasza:

bárki bármit is mond én közben ittam máj regeneráló és vese méregtelenítő teát.

A bionabolból 200 szem ment be, szinte gyerekmennyiség manapság amiket hallottam és ez csak 5 mg!!!os volt, de az 5 mg az benne volt.kúra után rögtön mentem vérvételre, az eremények után azt mondta az orvos h ön tök egészséges!

a végén kell helyreállítót nyomni,a hcg a legjobb de clomid, nolvadex, proviron is megteszi.

és nekem kúra után kb fél évig megmaradt minden erő és tömeg ...utána ment le egy pici évente van egy kúra a szervezet kipiheni bőven, ha van ismerős doki akkor lehet is vérvételre menni, enélkül ne!!!!!!a legjobb előtte és utána h lásd milyen értékeltolódások voltak !!így tudsz kalibrálni köv alkalomra!de ez csak az én véleményem

2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
de ez methandienone 10 mg-s. 2szer olyan erős 2szer akkora mennyiség. Vagy az úgy nem lényeges?
2013. febr. 1. 19:43
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ismerős doki. Írtad utána hogy anélkül ne. Ez azt jelenti hogy vérvételre ne menjek úgy, vagy ne szedjem?
2013. febr. 1. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!