Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatint érdemes elkezdeni ha...

Kreatint érdemes elkezdeni ha van rajtam egy kis túlsúly?

Figyelt kérdés
187cm vagyok 86kg-al és van egy kis túlsúlyom amit szeretnék minél hamarabb(!!) eltüntetni, a kérdésem kreatint érdemes elkezdeni vagy várjak vele míg lefogyok sima edzéssel és utána?

2013. febr. 1. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Súly csökkentés esetén nem a kreatin az elsődleges amivel foglalkozni kell. Hússal (hal, baromfi) már eleve kreatint viszel be. Egyáltalán nem felesleg. Normális napi energia termeléshez 2g-ra lenne szükség. Pl. ha megeszel 100g marhahást kb. 500mg creatinhoz juthatsz. Mivel a kreatin az izmokban raktározódik, ezért azonnali enregiaforrást kapsz vele. Szívműködést javít, növeli az izomzat (sejt) térfogatát, agyi funkciókat javítja (fáradságérzet eltolás), semlegesíti a tejsavat. Szóval jó dolog.



Fehérjebeviteledet növelni, szénhidrát, és káros zsírok bevitelét pedig csökkentened kell. Fehérje esetén 2-4g/ttkg, szénhidrát 2g/ttkg, zsír kb. 0,3g/ttkg.

2013. febr. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vannak akik használnak diétában is kreatint, én hagynám, mert tényleg nem a legfontosabb, hanem inkább költenék proteinre, vitaminra, aminosavakra (BCAA, glutamin, edzés előtt L-karnitin).

A kreatint érdemesebb meghagyni tömegnöveléshez.

2013. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
zsírégetéshez jelenleg synephrine thermo syne-t szedek már csak 1 hétnyi maradt de nem sok mindent fogytam
2013. febr. 1. 13:17
 4/13 Osynho ***** válasza:
Hogy áll az étkezésed? Megfelelő diéta nélkül bármit szedhetsz, nem fogsz fogyni.
2013. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így van, a zsírégetők csak a jól megtervezett és betartott diétával érnek pár százalékot, de anélkül semmit.
2013. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%-ban az étkezésen múlik minden. Tehát a testsúlycsökkentés is.
2013. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ananász+ Biotech L-carnitine 3000 jó anyagok, de emellett sok hús, zöldség, rizsre, krumplira (szénhidrát tartalmú ételekre) figyelj oda, ne nagyon vidd túlzásba. Napi minimum 30 perc kardió, ugyanis a szervezet glikogén raktára kb. 30 perc alatt ürül ki, azután kezdi el a zsírraktárodból nyerni az energiát alias "zsírt égetni"
2013. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az a baj kollégiumban vagyok ott meg azért nehezen döntöm el mit és mikor eszek :/
2013. febr. 3. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Viszel be rezsót, sütsz csirkemellet.:)
2013. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kollégiumban arra van pénzem, hogy szerezzek rezsót meg csirkemellet sütögessek magamnak
2013. febr. 3. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!