Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek bejönne ez a...

Szerintetek bejönne ez a "fogyási taktika"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy abbahagytam a tömegelést már vagy 3 hónapja, mert nincs lehetőségem, se időm rá, annyi, hogy 30-60 percet tudok szobabiciklizni, mert sokat kell tanulnom. Most 176 cm 70 kg vagyok, nem az a zsíros fajta, kevés zsír van rajtam, inkább izmosabb. Tudom, hogy diétában 3-4x annyi fehérje kell, mint tömegeléskor, de én akkor is örültem, ha megvolt a napi 100g. Nincs arra pénzem, hogy saját étrendem legyen, mert nem dolgozom, hanem tanulok. Azt is tudom, hogy a napi fehérjebevitelnek a felénél többet nem szabad bevinni tápkiegekből, de ez akkor is meg volt szegve mikor tömegeltem, és még sem volt semmi bajom. (hasmenés, ilyesmikre gondolok) Tehát, azt eszek amit anyám elém rak. Persze, ha nem zsíros kenyérre kell gondolni, hanem néha heti 1-2x hús is, meg normálisabb kaják. Mi lenne, ha kb napi 100g-ot vinnék be fehérjekészítményből, és a többi meg olyan 40-50g normális kaja? Nagyon gáz lenne? Le tudnék fogyni szerintetek? Nem is attól félek, hogy lebontja a szervezetem az izomzatomat, mert valamiért nem akarja, mert folyamatosan mozgok heti 3-4x, és akármit csinálok nem bontja le.. Szerintem ilyen a genetikám, attól félek, hogy most akkor kidobok csomó pénzt a kiegészítőkre, és 1-2 hónap múlva megint ugyan ott tartok, hogy 70 kg 176 cm. Szerintetek lenne belőle valami baj, ha ezt kipróbálnám, hogy majdnem 2x annyi a porból bevitt fehérje? Tudom, ez így is irtó kevés egy normális diétához, de szerintem egy próbát megér, nem? Legfeljebb nem sikerül. Mondjuk mindegy, úgy is kipróbálom, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. A rossz kajákat elhagynám, gondolok itt a pörkölt és társai féle ételekre..
2013. febr. 2. 14:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!