Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedül szeretnék menni...

Egyedül szeretnék menni kondizni de nem tudom hogy ott mik a szokások és hogy a súlyokat hogyan kell felszerelni és nem akarok szerencsétlenkedni ott. Ebben tudtok nekem valamilyen formában segíteni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 19:34
1 2
 1/12 JayC ***** válasza:
100%

-tárcsákat,eszközöket pakold vissza a helyére használat után

-ne izzadj össze mindent, használj törölközőt

-egy gépet ne foglalj el túl sok ideig

-ne hátráltass másokat

-edzőcipő legyen rajtad, ne zokni vagy papucs

-feltűnően ne bámuld a csajok seggét, csak a szemed sarkából

-köszönj ha bemész a terembe, és az öltözőbe is

-ne kérdezd meg senkitől, hogy mekkora a karja, mennyivel nyom fekve, mit szed


ha ezeket betartod talán életben maradsz.

2013. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos volt az első válasz, csak a kérdező nem ezt kérdezte. Ő nem az edzőtermi udvariassági szabályokat akarta megtudni, hanem a használati és működési szabályokat, amit persze így általában nehezebb lehet leírni. Szerintem az lehetne a megoldás, ha legalább először vele menne valaki, aki eligazítja, hogy mi micsoda és hogy működik. Én megértem a problémáját, mert fiatalkoromban még én gondoltam ilyesmire, végül sose mentem, mert féltem, hogy nem jövök rá, mi hogy működik és mire jó. Nem tudom, ebben tudna-e segíteni valaki így általánosságban.
2013. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És videot vagy hasonlót tudtok linkelni az eszközök használatáról?
2013. febr. 3. 09:56
 4/12 JayC ***** válasza:

most hogy mondott valóban nem pont arra válaszoltam amit kérdez.


[link]


ott fent a gyakorlatok címszó alatt izomcsoportokra vannak lebontva a gyakorlatok, videóval bemutatva, talán ez segíthet, hogy melyik gép mire való, meg ilyesmi.

2013. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 JayC ***** válasza:

*most hogy mondod

(nem ártana visszaolvasnom milyen hülyeséget írtam le:))

2013. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
[link] ennél például csak feltolom rá a súlyt és kész?:ooo
2013. febr. 3. 14:30
 7/12 JayC ***** válasza:
ja, felrakod 2 oldalra és ennyi. miért, mit gondoltál, mérnöki végzettség kell ehhez? :)
2013. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
[link] gondolom ez sem bonyolultabb de azért leírhatnádxd:D
2013. febr. 3. 17:14
 9/12 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__.. és ha tudtok valakit aki erre tudna választ adni akkor anak küldjétek el légyszi:D
2013. febr. 3. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:

17.14esre:

ahol látod hogy mozognak a súlyok azokra rá van írva hogy mekkora súly. a súly közepén van egy lyuk amibe be van dugva egy ki vas "pöcök".ezt a vaspöcköt egyszerüen kitudod huzni és abba a súlyba dugod bele amennyivel edzeni akarsz.hidd el egyszerü:)

2013. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!