Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen bankkártyát válasszak...

Milyen bankkártyát válasszak bwinhez?

Figyelt kérdés

Szeretnék bwinre regelni, játszani. Jelenleg OTP juniorom van, de elmúltam 18. Ha jól tudom, az OTP nem támogatja a bwint. Ami fontos lenne a kártyaválasztásnál:


-lehet virtuális vagy kéézel fogható kártya is, ez mindegy

-lehetőleg ne legyen se havi, se éves kezelési költség (ha lehet, maga a kártya is legyen ingyen, de ez nem baj, ha pénzbe kerül)

-lehessen rajta forintra állítani az összeget

-ki/befizetéseknél kevés összeget vonjon le


Amiről eddig nyilatkozni tudok: az OTP juniorom elvileg ugye nem jó, mert nem támogatja a sportfogadást. Paypal jó lenne, de elvileg Magyarországról nem tudsz vele utalni bwin számlára. Moneybookers jónak tűnne, de az éves költség 10 euro. Utolsóként az abaqoost említenlm meg, ami mint számomra kiderült, az OTP virtuális számlája. Ez jónak tűnne, de ez is OTP-hez tartozik és nem tudom, hogy támogatja-e a sportfogadást. A tippem, hogy nem.

Ötletek, javaslatok észrevételek?



2013. febr. 3. 17:22
 1/2 anonim válasza:

nekem is OTP Juniorom van és simán jó vele a bwin

honnan vetted ezt a hülyeséget h nem támogatja?

2013. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Utolsóként az abaqoost említenlm meg, ami mint számomra kiderült, az OTP virtuális számlája. Ez jónak tűnne, de ez is OTP-hez tartozik és nem tudom, hogy támogatja-e a sportfogadást. A tippem, hogy nem. "


Rosszul tippeltél... mondjuk elég lett volna ha megnézed a honlapjukat.

2013. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!