Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti milyen sportot ajánlotok?

Ti milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szoktam semmit sem mozogni és szeretnék valamit sportolni amitôl fittebb leszek és az alakomat is formálja. Vékony vagyok de nagyon löttyettek a combjaim és a popsimat is szeretném kerekíteni és a melleimmel is így vagyok.

17/L


2013. febr. 4. 22:02
 1/2 aikiboxer ***** válasza:

Kifejezetten alakformálásra:

(a) konditeremben súlyzózás

(b) fegyencedzés: [link]

(c) kettlebell: [link]

(d) crossfit: [link]

(e) hot iron: [link]


Egyébként pedig gyere bokszolni, a női boksz egyre jobb hazánkban, nagyon jó kis sport, izmosít, feszesít, és nagyon szórakoztató. :)

Itt van egy kis kedvcsináló: [link]

2013. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző jól összeszedte de én még a taekwondot is ajánlom. AZ egyébként fenékre is jó, mi legalábbis szoktunk csinálni egy olyan gyakorlatot ami után nekem ott van izomláz (egyik rúgást fejleszti). Jól átmozgat szerintem, szép a mozgásrendszere.
2013. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!