Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity workout - Body...

Insanity workout - Body Transformation in 60 Days - Valaki már megcsinálta ezt a programot?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki/kik az/azok akik ezt a 60 napos edzés programot megcsinálták, azok értek el valami jelentős vagy épp kisebb változást?


(Kérlek normális választ írj, hanyagoljatok a semmit mondó válaszokkal Köszönöm)



2013. febr. 4. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
60nap alatt nem fogsz sokat elérni, lesz látható haladás, de semmi látványos. Nagyjából fél év kell normál esetben ahhoz hogy tényleg látható változásokat érj el.-
2013. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én csak pozitívan tudok nyilatkozni róla, nekem pl a hasamat és a lábamat szépen formálta, bár nálam ezek kis változások voltak hiszen eleve 52 kilósan kezdtem el a programot.

Aki nagyobb súlyfelesleggel küzd, annál biztos vagyok benne hogy szembetűnőek lesznek az eredmények.

Szvsz, az első hónapban nem fog csoda történni, viszont a második hónapban a hosszabb és intenzívebb edzések hatására szépen fogsz formálódni!

És bár az előttem válaszolónak igaza van azzal kapcsolatban hogy 60 nap alatt nem várható radikális változás, én mégis csak ajánlani tudom az Insanityt. A tökéletes test nem két hónap eredménye, de valahol el kell kezdeni!

2013. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megcsináltam, jó kis program, aztán az Asylumot jobban szerettem. Fogyás nem volt célom, inkább csak kardió és felsőtest erősités. Mindkettőre jó volt.
2013. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!