Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Méri cikizik ki csomóan az...

Méri cikizik ki csomóan az akrobatikus rock and roll-t?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy az nem is tánc, nem is sport, csak ugrálás. Sokan azt mondják, hogy csak pattogás. Pedig ha látnának egy edzést, biztos nem ezt gondolnák. És ez nagyon rosszul esik nekem, mert én azt sportolom, és szeretem.

2013. febr. 5. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
szerintem azért mert elég b@zis de ez az én véleményem
2013. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

és kit érdekel ha cikizik?

Neked tetszik!

Sza#rni az ilyen véleményekre.

2013. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért, mert tényleg nem táncolták, így nem tudják, milyen... Én is rockyztam, és elég kemény edzéseink voltak, pedig kislány voltam. A fellépésekre legalább annyit készülünk és izgulunk, mint bármilyen más sportversenyen, gálán stb. Semmi értelme más sportját cikizni... Ugyanígy ha azt mondod, hogy a fociban tizenegy idióta üresfejű szaladgál egy labda után, azonnal a földbe döngölnek. Én imádtam/imádom a rockyt, igenis sport, és igenis tánc. 17L
2013. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az akrobatikus roki nagyon kemény sport, ha komolyan csinálják. De itt is, mint más mozgásformákban is sok a gagyi, sok a kókler klub és edző, ahol csak a pénzlehúzásra dolgoznak, de eredményeik nincsenek vagy ha vannak, akkor kétesek. Jelenleg 3-4 hazai klub van, ami erős hazai színvonalat képvisel és 1-2, amelyik világszínvonalon is képes értéket felmutatni középtávon. Attól függően, hogy ki milyen színvonalon akar táncolni és milyen vastag a pénztárcája, válogathat.
2013. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én rockyzom és van egy ismerősöm, aki folyton cikizi a sportot, pedig azt sem tudja, mi az. Azt mondja, nem fárasztó és rosszul néz ki. Ilyenkor kell mindig azt mondani, hogy jöjjön le egy edzésre és csinálja végig, meglátjuk, fárasztó-e. Ha neki nem tetszik, az nem érdekel, de amíg semmit nem tud, ne pofázzon!!!!
2013. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó előtti kommentelő: Melyek ezek a klubok?:) Négy Muskétás benne van?:))
2013. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!