Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Löttyedt bőrrel mit tudnék...

Löttyedt bőrrel mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés

72 kg-ról lefogytam étrendváltással 60 kg-ra.

Nagyon örülök, hogy sikerült, annak viszont nem, hogy a karjaimon a bőr "löttyedt" lett.

Milyen testmozgást végezzek, ami tényleg hatásos és nem kell miatta konditerembe kimozdulnom, mert 2 kicsi gyerekkel vagyok itthon?

Letöltöttem Rubint Réka 20 perces erősítő gyakorlatait (kar, fenék, has, láb) ér ez valamit? Tényleg segít, ha ezt heti 5x elvégzem? Valóban lesz eredménye?

Egyéb jó ötlet?


2013. febr. 6. 15:14
 1/1 NagyonGonosz ***** válasza:
Ez van ha edzés nélkül fogyózik az ember. Izmosodni kéne, hogy ne lógjon rajtad a bőr. Ehhez tömegnövelő étrend kell és megfelelő edzés. Leginkább súlyzós edzés lenne jó, de ha megoldhatatlan akkor a saját testsúlyos edzést is kipróbálhatod.
2013. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!