Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elakarnák kezdeni szedni...

Elakarnák kezdeni szedni valamit protein kreatin pump meg még nem tudom mivan mit kéne szednem? Többi lent

Figyelt kérdés
kb 5 éve tornázok elétem azt a szintet hogy nincs rajtam zsir csak izom szálkás vagyok nekem nem nagyon tetszik a szálkás test akarnák szedni valami olyan szert hogy ne szálkás hanem inkább nagydarab legyek de izmos is viszont egyáltalán nem értek ezekhez a készitményekhez hogy mit is kéne szednem Segitsetek

2013. jan. 24. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Disznózsír szőlőcukorral, attól szép nagydarab leszel és nem leszel izmos.


Remélem ez a kérdés nem komoly?

2013. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelő étrendet nézz magadnak az kell neked.
2013. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, annyira nehéz megérteni, hogy nem "elakarnák kezdeni szedni valamit", hanem "el akarNÉK kezdeni szedni valamit"?

- Először is az "el" az "elkezd" szóhoz tartozik, ezért nem írhatod egybe az "akar" szóval.

- Másrészt nem "akarnák", hanem "akarnék". Ez annyira alap...

Az átlagember csak annyit lát ebből az egészből, hogy egy agyatlan tornamókus még a nevét sem tanulta meg helyesen leírni az iskolában. Lejáratod a többi rendes sportolót, akik igényesek a szép magyar nyelvre és a helyesírásukra.

2013. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

01-24 18:34

figyelj faszi nem vagyok magyar teljesen nem tudok hejjesen irni és kadb be ...

2013. jan. 28. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján magyar (anyanyelvű) vagy, mert helyesen fogalmazol és ezen kívül mindent jól írsz. Ha cigány vagy, az is magyarnak számít. Ha meg tényleg tanult nyelved lenne a magyar (amiben kételkedem), akkor vedd jótanácsnak.
2013. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!