Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tisztán edzek és úgy hogy...

Tisztán edzek és úgy hogy kajával viszem be, az lenne kérdésem hogy ha esténként hasaznék az baj lenne a tömegelésnél?

Figyelt kérdés
Már mint van egy kis feleslegem hason és csipön amit le szeretnék dolgozni de félek hogy akkor hiába tömegelek. Mit javasoltok ? Most vagyok 85 kiló

2013. febr. 6. 20:12
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

nyugodtan hasazhatsz de jobb lenne edzés végén.

egyébként a bajodon nem fog segíteni ugyan is a hasazás nem tünteti el a zsírt ahhoz szálkásító diéta kell és aerob mozgás.

2013. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés és nem tudsz tömegeléskor zsírt leadni. De ettől még kell edzeni hasra.
2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Itthol szoktam 15-20 perc. Hát hogy mondjam ha hasazok és kijön a kocka akkor már fogytam nem ? Nem kell oda diéta, vagy max csökentem a szénhidrát bevitelt.
2013. febr. 6. 20:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért, a diéta nem azt jelenti, hogy csökkentett mennyiségű szénhidrátot viszel be?
2013. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én abba voltam hogy a diéta az hogy zöldséget eszel meg ilyenek.
2013. febr. 6. 20:19
 6/15 dirtboy ***** válasza:

a diéta szó jelentése nem az.

[link]

2013. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De a kérdésnél meg tömegelést írsz. Akkor most mit akarsz?

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2013. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
thank you, szóval semmi értelme ilyen hasas edzésket csinálnom mert nem fogok fogyni ?Csak diétával
2013. febr. 6. 20:22
 9/15 A kérdező kommentje:
Na akkor annyit kérdezek ha tömegelek és közbe edzek hasra az mit eredményez?
2013. febr. 6. 20:24
 10/15 dirtboy ***** válasza:
hasizom fejlődést és erősödést tudsz elérni vele.
2013. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!