Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzem a felső testem?

Hogyan edzem a felső testem?

Figyelt kérdés
Nos érdekelne minden olyan módszer ami bárkinek is bejött és eredményes volt akár hosszú távon is.Köszönöm
2013. febr. 6. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Otthonra természetesen a fekvő, a legtökéletesebb. A fegyencedzésben találsz még róla. Konditeremben a fekvenyomó padtól elkezdve nagyon sok lehetőséged van.
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem bejott a fekvo es a labemeles, huzodzkodas. sulyzos eddzesen a fekvenyomas, tarogatas, ezek a hatra a mellhez huzas a legjobb szerintem ( nyak mogotti nyomast/ huzast ne csinald, kellemetlen erzes es elrontja az izuleteket ) meg csinalj vallra mellrol nyomast :D bocsi hogy nincs ekezet a szovegbe..
2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát nincs lábad...
2013. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen: lehet nincs lába, lehet hogy paraolimpia súlyemelésre/body builder versenyre készül, lehet hogy sportol és a lába már izmos, vagy lehet hogy csak strandra akar izmos felsőtestet, nem lehet tudni, de a kérdését tiszteletben kell tartani, ő arra kíváncsi, hogy hogyan eddzhezi a felsőtestét, nem arra , hogy a lábát hogy eddzheti. de ettől függetlenül tényleg nem szép a nem kiegyensúlyozott test, tehát növelj tömeget a lábadon is, ha eddig nem tetted (meg akkor jobban fejlődik a felsőtest is)
2013. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresen futok a kutyámmal azért nem írtam a lábam és mivel hegyes völgyes területen élek így lábra nem nagyon kell gyúrnom mert szinte kivétel nélkűl csak hágóra futok!Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!