Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2x8 hetes Meta kúrán vagyok....

2x8 hetes Meta kúrán vagyok. Hogy igyam a májvédő teát?

Figyelt kérdés
Kúra közben, mármint igyam meg aztán be a szemet, vagy két kúra között és kúra után? Kúra után meddig kellene még inni?
2013. febr. 7. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

A gyógynövények fantasztikus dolgok.


De te komolyan egy sima "májvédő teával" akarod ellensúlyozni a koxot?

2013. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 VicToooR x GB ***** válasza:
Buta vagy! Amúgy máriatövis kivonat kell ha jól tudom.
2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utána néztem, a Mária tövis tea a legjobb ami még emberi áron megvehető... Miért mivel ellensúlyozzam?
2013. febr. 7. 17:18
 4/16 VicToooR x GB ***** válasza:
mondtam, hogy buta vagy. Nézz utána, hogy mi a legjobb máj védő "készítmény" akár. Biztos lehet kapni valamit.
2013. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még te mondod hogy buta vagyok? Előbb mondtam hogy utána néztem és ez a legjobb ami emberi áron megvehető! Legalább is nekem úgy tűnik. A kérdés az volt hogy hogy igyam...
2013. febr. 7. 17:33
 6/16 VicToooR x GB ***** válasza:
Hát nem én kezdtem egy 2x8 hetes META kúrát. Szóval igen, buta vagy !
2013. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Húú... Kezdesz felbosszantani. Inkább valaki azt mondja meg hogy hogyan igyam a teát mellé. Vagy hogy tea árában van-e jobb.
2013. febr. 7. 17:40
 8/16 VicToooR x GB ***** válasza:
Hirtelen harag.szerintem ez is a META miatt van azt kell, hogy mondjam :/
2013. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt kell hogy mondjam hogy még egy szemet sem szedtem be :)) Csak nem szeretem egyszerűen az ilyen embereket mint te. Azt olvastam a Metáról hogy ez is roncsolja a májat csak úgy mint minden hasonló. Ezért kérdeztem be hogy milyen májvédő készítményt szedjek mellé, hogy ne legyen bajom. Esetleg hogy ha kell hormon visszaállító milyet vegyek.
2013. febr. 7. 17:50
 10/16 VicToooR x GB ***** válasza:

[link]

nem tudom, hogy ez jó lesz-e neked. De nem kell inni ha nem kapszulából megenni.

2013. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!