Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen májvédö érdemes a...

Milyen májvédö érdemes a napozin mellé? És hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
nem kell napozint szedni. Tök agresszív leszel tőle. Ti pasik olyan idióták vagytok. Azt hiszitek a csajokat az érdekli, hogy tök nagy izmotok legyen, és azt hiszitek ettől menőbbek lesztek. Közben meg tök nevetséges, hogy nem is az edzéstől vagy akkora amekkora, hanem a szteroidoktól. Olyan leszel mint egy felfúj Michelin baba. Aztán meg összeesel, ha abbahagyod. És tényleg tök agresszív leszel tőle. De ha annyira ostoba vagy, hogy a külsőségek miatt tönkreteszed a szervezeted, hát hajrá!!!! De akkor szúrd magad naponta minimum 3szor és szedj még hozzá mást is!
2008. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha nem szednél Napozint, akkor nem lenne szükséged májvédőre!Az ilyen embereknek előbb a mellékhatásokkal kellene megismerkedniük,mielőtt beszedik és rászoknak az eféle nyalánkságokra.

A nőknek a favágóizmok sokkal jobban tetszenek, ha meg a fiúknak akarsz tetszeni akkor meg ...majd ők megmondják.

Ez nem sport , hanem durranás próba, ezért is nem veszik be az olimpiai sportágak közé. Kezeltetni kellene mint az anorexiát, de minimum egy terápiát megérne a drogambulancián.

2008. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem is tudom, hogy mit keres ez a kérdés a SPORT rovatban? Talán a mentális egészség rovatban lenne a helye!
2008. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Inkább az életet válaszd!
2008. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
34%
Szedd csak nyugodtan én is szedtem és bevált 200db-os egy kúra piramisba kell szedni semmi bajod nem lesz töle jah és a legfontossabb hogy sok vizet kell innod mert az épül be az izmok helyére sok sikert ;)(14 kg szedtem fel)
2008. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy kérdésre válaszolni kell nem oktatni hogy miért ne csinálja!Nem ezt kérdezte!


Ha szeded piramisba szedd, ami azt jelenti hogy 1. nap 1, 2. nap 2, 3. nap 3 , 4. nap 2, 5.nap 1 , 6. nap 2


minimum 3 hónapig kell szedni mert ennyi idő kell a szervezetnek hogy megszokja, és tényleges fejlődést érj el!


Edzés előtt jó fél órával kell bevenni, bő vízzel!Edzés közben szintén sok vizet kell inni!


Mellé ajánlanám a fehérjét, és vese erősítőt!

Ugyanis a vesédet nyírhatod ki (ha tulzásba viszed) és nem a májad!

Ha érdekel olcsóbban a 80% os fehérje, akkor kérlek keress meg privátban(msn: bozoli18@msn.com)

2010. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!