Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előre megbeszélt verekedésben...

Előre megbeszélt verekedésben ér rúgni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az a tét, h ki a jobb, akkor nincs szabály
2013. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előre beszéljétek ezt meg...
2013. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

2. válaszolónál a pont. Előre megbeszélt, nyilván abszolút komolytalan és leginkább játékos, tehát a szabályokat is betartjátok, meghatározzátok. Ha nem, akkor keress kiskapukat. Markold meg a golyóit aztán nyertél, áááhhh szép is az!


Miért látom magam előtt azt, hogy el fogják kapni a lábad és elég érdekesen fogtok gurulni a földön? Vigyázz, a térdedet ne tartsd nyújtva ha fogják a lábad, mert még játék közben is sérülhet! Nagyon figyelj oda, mert képzetlenek vagytok, és így, főleg védőcucc, mondjuk kesztyű nélkül azért tudtok sérüléseket okozni egymásnak.. leginkább jó lenne szakértő bírónak egy hozzáértő segítségét kérni. Mondjuk olyat aki mindkettőtöket bármikor le tud állítani, és van józan esze esetleges komolyabb sérülések esetére.


Majd írj mi volt! :D

2013. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 aikiboxer ***** válasza:

Milyen az az előre megbeszélt verekedés?! Két fiú kakaskodik, hogy ki az erősebb ("kinyírlak b+", "intézzük el" stb.) és összeverekednek?! Vagy csak játékos bunyó?


Az előbbi esetben egyértelmű, hogy úgy kell hatástalanítani, hogy ne legyen komoly baja. Gondolom iskolai bunyóról lehet szó. Kit érdekel, hogy mit lehet és mit nem?! Először is nyomsz neki ismerkedésképpen egy iszonyat nagy combost, valószínűleg itt véget is ér a "verekedés". B) változat a lábsöprés, de olyan erővel, hogy el is terüljön. Egyébként meg normális ember nem beszél le előre verekedést. Hanem ha a másik kakaskodik, akkor vagy odamegy és ott helyben földhözvágja (ha van egy kis judo tudása), vagy csak elüti az egészet valami poénnal. Gondolom nem akarod lefejelni vagy kajakra szétverni a képét.


Ha meg csak játékos bunyó, akkor nem értem a kérdést. Vegyetek boxkesztyűt és fogvédőt, oszt' püföljétek egymást. De inkább járjatok valami edzésre.

2013. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

középiskolában 1 osztályban nem tudták h karatézon, akkor még sovány voltam, nem jártam edzeni, de évek óta ment a karate úgy h az edző legjobb tanítványa voltam.

bekóstolt pár negyedikes, mondtam nekik h ezt ti sem gondoltátok komolyan, mert sírás lesz a vége, nevettek egyet, majd a legnagyobb szájú megindult felém.Kapott egy olyan köríves rúgás fültőre, h összesett mint egy rongybábú és remegett , megijedt a másik kettő az egyik lehajolt segíteni neki azt meg úgy hátsón rúgtam h lefejelte a falat és agyrázkodása lett, utána bemutatkoztam nekik, h ifjúsági karate bajnok vagyok!

utána a legmenőbb csávó lettem a suliban

2013. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt azért utcán, sportkaratésként nem játszanám be, de ez a történet egyébként JÓ! :D
2013. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkivel sem bunyózni csak olyanokat hallottam hogy gerinctelenség.
2013. febr. 8. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert verekedni meg gerincesség? Ennyi erővel álljon meg az aki verekedni akar, és hagyja hogy arcon üssék. Hiszen elhajolni olyan gerinctelenség, nem?


Most miről van szó, komolyan hagyja az ember elverni magát? Még ha csak kis bunyó, akkor is minimum be kell lépni egy tökös-mákos erejéig, hát sértő lenne a bunyó-partnerre nézve, ha meg sem próbálnák tökön rúgni! :D

2013. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és csak azt tartom elfogadhatónak ha az ellenfelet megakarod semmisíteni csak az elfogadható egy harcostól.

Az a minimum h szétrúgom de ha a földön van megkínálom még ott is h éreze a törődést, ha meg csicska és fut előlem futok utána és rúgom a hátsóját míg tudom...így kell küzdeni.

2013. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!