Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelmi tanácsok?

Önvédelmi tanácsok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanába belémköt pár hülyegyerek 8.ba járok a kötözködők 6.-osok nem vagyok olyan gyenge (szerintem) csak általában 2-3-an vannak pár önvédelmi tanácsra lenne szükségem. Nem súlyos testi sértést akarok okazni (szemkinyomás stb.)ezeket hanyagoljátok, olyan kell amitől nem lesz nagy baja csak lenyugszik pl(gyomorszáj stb). Előre köszönöm a válaszokat! 165 cm 49 kg 13f vok.

2013. febr. 8. 19:19
1 2
 1/11 kovpet ***** válasza:
A kötözködés mit takar? Ha nem komoly, akkor röhögd ki őket. Ha komoly, akkor szólj az osztályfőnöködnek.
2013. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem jönnek lökdösnek beszólnak, szóltam már tanároknak azt momdták nem tudnak mit csinálni meghogy ismerik őket tudják milyenek nem kell őket bemutani. Ma is e volt és szerintem meg tudnám verni a gyereket csak mire oda kerülne a sor ugymond "leblokkolok" várom a tippeket.
2013. febr. 8. 19:48
 3/11 kovpet ***** válasza:
100%

De érted, ki az a felelőtlen, aki egy 13 éves 50 kilós srácot abban támogat, hogy menjen neki 2-3 agresszornak képzetlenül? Ha vesztesz, a végén még páros lábbal ugrálnak rajtad bosszúból. Ha meg nyersz, akkor megvárnak hazafelé, csak akkor már a bátyjukkal (akinek elmesélik, hogy a nagy nyolcadikos rájuk támadt másodmagával) és a bátyus ugrál rajtad páros lábbal...

Ha meg akarod védeni magad, akkor menj el erre edzeni és tanulj attól, aki ért hozzá.

2013. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Két évig bírkóztam csak felvételi miatt sajnos abba kellet hagyni előtte kosaraztam most kondiba fogok járni. Szerinted mit tegyek mer nme akarom hagyni magam akkor ők vernek meg a bátyussal sem akarok találkozni mer az ver meg tanárok tesznek rá?
2013. febr. 8. 20:01
 5/11 kovpet ***** válasza:

A körülményeket kellene ismerni. Erősebb is vagy náluk és mégis beszólnak? Ezzel mi lehet a szándékuk? Szólni egyébként is lehet, azért nőtt szája az embernek. :)

Amúgy most kapcsolok: most tényleg 11 évesekről van szó?

2013. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi a szándékuk más osztálytársaimnak is beszólnak de csak ha egyedül vagyok most ok 11 évesek ok de többen vannak szülőnek szólnék bemenne pár nap múlva ugyenez lenne havernak szóln nem akrok másokat belekeverni meis elkezdtem ütni az egyiket rugott engem a másik akkor így hogy lenne esélyem? Tippeket lecci
2013. febr. 8. 20:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Légyszíves segítsetek csak pár tipp amik jól jöhetnek önvédelem szempontjából, és amiket nem kell évekig gyakorolni. Néztem krav magás videókat elég hatékonynak tűnik de rákerestem edzésre és 60 percér 2-3 ezer forint elég sok. Előre köszönöm!
2013. febr. 9. 20:43
 8/11 kovpet ***** válasza:
Felnőttnek 10 ezer körül van a Krav Maga havonta. Az alkalmanként egy ezres kb és nem 2-3. Neked viszont még kravteen lenne való, tudtommal az olcsóbb.
2013. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szerinted ha konditerembe járok rendszeresen akkor mennyivel lesz nagyobb esélyem egy ilyen helyzetben, mint ha nem csinálnék semmit?(arányaiban) mert ma voltam és nagyon tetszett és tervezem hogy rendszeresen járjak.
2013. febr. 9. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Neten keresztül lehetetlen konkrét tanácsot adni,vagy formagyakorlatot javasolni.Semmi értelme nem lenne....Felejtsd el az ilyet.Úgy sem menne éles helyzetben ez 100%.Kondi terem.Nos az csak "optikailag"elrettentő."Szebb"leszel pár év munkával.Jobban be fogsz jönni a csajoknak.De a félelem,és a "blokk" ettől megmarad.Persze van értelme a kondizásnak,hisz külsőre nem te leszel az első számú célpont.Általában a csendesebb a gyengébb "szívja meg".Tehát a külső nagyon is fontos.Viszont,ha már edzeni akarsz,és pénzt,időt akarsz rászánni,akkor inkább tényleg valami önvédelmi rendszert próbálj ki.Amit ajánlottak előttem az neked való.Krav,box,wing chun,..stb Olvass utánuk,és kezdd el!
2013. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!