Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek mellre ha nincs...

Hogyan edzek mellre ha nincs segítségem. Fekvenyomás helyett mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én segítség nélkül nyomok fekve évtizedek óta. Mi ezzel a gond? Érzed, hogy mennyi ismétlés megy ki, nem nyomsz bele, ha már az előző is éppen hogy csak kiment.

Utána egykezesekkel nyomás. De ezzel is kezdheted. És itt nem marad rajtad a súly.:) Majd tárogatás, áthúzás, vagy tolódzkodás.

2013. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy Montez is utalt rá sokat segít, ha nem vagy hülye, mint például ez a majdnem darwin díj jelölt: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5BmU8..
2013. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a video durva.....:)))

Pedig megindult neki,holtponton átesett , onnan ki kellet volna nyomnia.

2013. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egykezes súlyzókkal eddzél. Vagy erőkeretben csináld a fekve- , ferde nyomást. Illetve akad pár kifejezetten mellizomra orientálódó gép is a termekben.

Én pl. szinte soha nem nyomok fekve rúddal. Az első 4-5 évben pedig ki nem hagytam volna, bárki bármit mond, de mára már pont nem szerepel kötötten az edzésterveimben.

Ha mégis rászánom magam akkor is csak az edzés végéhez közeledve csinálom, hogy minél kevesebb erőm maradjon rá. Nem szeretem terhelni hatalmas súlyokkal az ízületeimet.

"Az izmaid nem látják a tárcsákat."

2013. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h. nem teremben edzem hanem otthon, itt pedig korlátozottabbak a lehetőségeim...
2013. febr. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!