Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni verekedni...

Szeretnék megtanulni verekedni. Melyik harcművészetet válasszam?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 19:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
verekedni csak az utcán lehet megtanulni, arra semmi nem készít fel, hogy milyen ha te hirtelen egy balhéba csöppensz, ahol a pulzusod 220-on, és elvesznek a tanult kismotoros reflexeid... ezen a nagybetűs tapasztalat segíthet...
2010. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
na az utolsónak nagyon igaza van !!!!
2010. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Szia én karatézok és nekem beváll

DE VOLNA HOZZZÁD EGY KÉRDÉSEM

kÉRLEK VÁLASZOLJ RÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZERINTED MI AZ A HARCMŰVÉSZET?

MERT SOKAN AZT HSZIK HOGY A VEREKEDÉSRŐL SZÓL PEDIG EGGYÁLTALÁN NEM

2010. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

Csá én karatézok

De létszives válaszoljj 1 kérdésemre

Szerinted mi az a harcművészet?

Ez azért fontos mert sokan akarnak ,,harcművészetet''tanulni de nem is tudják valójában hogy mi az

MI AZ A HARCMŰVÉSZET????????????????????????

2011. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy a harcművészet és a verekedés között hatalmas a különbség. A célom az volt, hogy meg tudjam védeni a barátaimat, a kedvesemet, és magamat, ha arra kerül a sor.
2011. febr. 3. 23:15
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó a válasazod

De van még 1 dolog azt a tudást amit egyszer megszerzel sose használd rosszra

Mire gondolok soha de soha ne akarj másokat megverni vagy verekedni

a harcművészetet amit választottál csak végső esetben hazsnálj

Még 1 kérdés(Létszives válaszolj kiváncsi vagyok

Vagyij 2 kérdésre

1. Hány éves vagy(fontos)

2. Melyik harcművészetet választottad(mi annak a harcművészetnek a neve amit tanulsz

Én Wado-ryu karatézok

csá

Létszives válaszolj

2011. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz el egy kicsit. Mire tanít meg a harcművészet? Természetesen arra, amire kitalálták: emberölésre! Ez nem olyan mint a box, hogy 'akkor most gyere a ringbe, de övön alul nem ütünk...' Megpróbálom neked modellezni, hogy mire gondolok. Mivel én a japán ju jitsu-t űzöm, ezért nézzünk mondjuk egy ütés elleni technikát: kitérek az ütés elöl, és könyökkel beleverek a lengőbordáiba, elkapom a karját, a másik kezemmel egy erőteljes ütés a nyakra, majd a bordáiba térdelek. A kezét, amit elkaptam, egy csukló és válfeszítést alkalmazva a háta mögé feltolom a lapockájáig, amíg nem törik a válla. A másik kezemmel átkarolom a nyakát, befogom egy fojtásba, majd egy fejcsavarással ledobom a földre. Ezután vagy tovább feszítem a kezét, vagy ''csak'' fejberúgom.

Akkor most képzeld el, hogy valaki, belekönyököl a bordádba, torkon üt, megtérdeli a lengőbordáid és hátracsavarja a kezed. Majd elkezd folytogatni, és mint egy rongybabát erőteljesen hozzávág a betonhoz.

Most komolyan ezek után hogy éreznéd magad? Ezzel a technikával maradandó sérüléseket lehet okozni. És nem csak a jitsuban, de bármilyen más harcművészetben is.

Ezért mondom, hogy a harcművészetet emberölésre találták ki...

2011. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem AIKIDO-t válasz,(1.már bocs de a karate az nem tanít meg a valóéletre,2évig jártam és,nemsokat segített :),2.Kickbox-ra is jártam,és megtanultam ütni is kérlek szépen,akkora marhaságokat mondtok ,hogy az szinte már fáj...)
2011. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Vulcao válasza:

verekedni csak az utcán lehet megtanulni, arra semmi nem készít fel, hogy milyen ha te hirtelen egy balhéba csöppensz, ahol a pulzusod 220-on, és elvesznek a tanult kismotoros reflexeid... ezen a nagybetűs tapasztalat segíthet...

EZ MARHASÁG!!!

2011. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért kell évekig tanulni a harcművészeteket, hogy a harci technikák szépen felül írják a kismotoros reflexeket, és harci reflexekké váljanak...
2011. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!