Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Este túróhoz egyszerű receptek?

Este túróhoz egyszerű receptek?

Figyelt kérdés
Edző társaktól szeretnék kérni egyszerű és finom recepteket az esti túróhoz,hogy valamivel könnyebben menjen le!:)

2013. febr. 10. 19:06
1 2
 1/15 VicToooR x GB ***** válasza:
66%
ízesítheted proteinnel. Vagy joghurtal összekevered és ilyen finom krémes lesz :)
2013. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csinálsz belőle körözöttet, én ezt szoktam kenyérre kenni:)
2013. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Én proteinnel ízesítem, de sokan eszik körözöttként.
2013. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én egy kevés vaniliacukorral szoktam,meg 1 egész tojást beleütök(nemérezni a tojás izt,csak jobban lefog csuszni)
2013. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Beleütsz tojást??, akkor figyu:)

Nyers tojást ne egyél mert: szalmonellás is lehetsz, nyersen nem szívódik fel a fele sem és még vitaminhiányt is okoz, mivel a nyers tojásban lévő avidin enzim megköti a biotint.

2013. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én összeturmixolom 1 almával plussz egy kis víz hogy ne legyen olyan sűrű, így még finomnak is mondható
2013. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

legegyszerűbb szerintem:

-kb 125g túró + 1evőkanál kakaópor + 2evőkanál tej(hogy kicsit segítsen "elolvasztani" a kakaóport) házi túrórudinak is mondható :D neten olvastam a receptet és jó

-vagy simán (gyümölcs)joghurt és túró.

Egészségedre!:)

2013. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok edzőtárs, de hátha jó lesz ide is.


Banános krémtúró: 25 dkg túró, 2 dl tejszín, 1-2 dl tej, 2 evőkanál búzacsíra, 2 evőkanál búzakorpa, egy kis fahéj, 1-2 evőkanál xilit (ha nincs, jó a cukor is, de az csak 1 kanál legyen), és 1-2 banán felszeletelve. Ezt az egészet egy kézi mixerrel összekevered. De ha nincs mixer, próbálkozhatsz simán egy kanállal is, csak akkor érdemes a banánt nagyon apróra vágni.


Lehet banán nélkül is, akkor mazsola mehet bele a végén, meg egy kis citromlé. Elhagyható a búzakorpa és a csíra is, az csak töményíti egy kicsit, meg egészséges. Banán helyett bármely más gyümölcs is mehet bele, bár én azokkal még nem próbáltam. Almát aprítógépben érdemes felaprítani, ha nem, reszelni, stb.

2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem jó ide. Tejszín, tej= kuka. Banán este? Felejtős. ;)
2013. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zsü ***** válasza:
Túrópuding is k. jó. Megcsinálom, kiadagolom 4-5 napra előre. Beízesíted, látod a túró állagán kell-e bele esetleg natúr, zsírszegény joghurt, egyébként pedig natúr zselatint főzöl, azt kevered hozzá. Hűtő.
2013. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!