Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ektomorf nőnek tömegnövelő?

Ektomorf nőnek tömegnövelő?

Figyelt kérdés

Kajám, edzésem rendben van, ám kicsit lassan fejlődök. Eddig fehérjét+dextrózt fogyasztottam, de arra gondoltam, hogy kipróbálok valami újat, mondjuk tömegnövelőt.


Mik a tapasztalataitok a tömegnövelőkkel? Sok zsírt hoznak magukkal? Biotech-től, Scitech-től valami jót tudtok mondani? (Vannak ilyen üzletek a városomban, így nem kellene rendelnem. :D) Mennyi ideig tartson egy "kúra"?



2013. febr. 10. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Kúra?:) Ez is csak kaja, nem kúraszerűen kell használni. egész életedben mehet tömegnövelő, illetve amíg tömeget növelsz. Zsírt sem hoz magában, mert az egész napi étrend számít, nem pedig egy tápkieges étkezés. De ne várj többet, mint egy fejérje+dextrózos kiegészítéstől, hiszen a tömegnövelők is ebből állnak nagyrészt. Némelyikben van még egyéb extra is, pl kreatin, NO fokozó vagy plusz aminosavak. De izmosabb nem leszel tőle, mint egy protein+dextróz shake-től. És pláne azért, mert ez csak 1 étkezés a napi több közül, nem ezen múlnak a dolgok.


Dehogy még többet segítsek:Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb

2013. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok esetben rendeléssel is olcsóbbra jössz ki, mint a scitec/biotechből személyesen.
2013. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre figyelek majd. :)
2013. febr. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!