Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzést tudnék csinálni...

Milyen edzést tudnék csinálni a kollégiumban egy kis szobában, az egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok és nagyon hiányzik egykis edzés.... régebben jártam konditerembe és tök jól éreztem magamat a bőrömben, sikerült felszednem egy kis izmot , és a 185 centiméteres magasságomhoz 75 kilogrammom szerintem tökéletes volt (hozzátenném, hogy alapból nagyon sovány alkat vagyok, mielőtt nem jártam konditerembe össz vissz 63 kilogram sandított vissza rám reggelente a mérleg kijelzőjéről). Most viszont, hogy kollégista lettem elkezdtem rohamosan lefogyni az izmomat sajnos. Most 68 kilogramm a súlyom (magasságom nemigen változott). Ugye hiányzik a konditerem( amit egyébb okok miatt itt nem tudok megoldani) és az otthoni megfelelő étkezés is (anyuci nem rakja elém a kaját :'( ).


Tudnátok nekem valamiféle edzésprogramot ajánlani amit a kolesz szobámban tudnék csinálni, és belefére napi 1-1.5 órába (csodákat nem várok tőle csakhogy mégis... visszaszedjek egyki súlyt és újra egészségesnek érezhessem magamat).


2013. febr. 11. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl végezhetnéd a fegyencedzés című könyvben leírt gyakorlatokat. Le tudod tölteni netről is.
2013. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen és tegnap láttam a könyvesboltban hogy van a fegyenc edzésnek 2. része is
2013. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , letöltöm és elolvasom a könyvet.
2013. febr. 11. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Fektess nagy hangsúlyt a könyv vége fele leírt különbségekre, ahol le van írva, hogy ki csinálja rosszúl az edzést és ki jól. Nagyon fontos!
2013. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, átnéztem a könyvet :)


Csak az a baj, hogy itt húzódzkodni nem tudok, csak otthon de ritkán járok haza (4 hetente) . A bicepsz edzését hogyan tudnám megoldani?

2013. febr. 12. 23:34
 6/6 anonim válasza:
Fegyencedzés vagy Rubint Réka.
2013. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!