Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy Airsoft fegyóm....

Tamas243 kérdése:

Van egy Airsoft fegyóm. Milyen töltöt érdemes venni hozá? (többi lent)

Figyelt kérdés

ime a fegyó set:


1. [link]


2. [link]


ezekhez milyen töltöt érdemes venni?Halottam,hogy van ilyen automata töltö amin van kisütés gomb is(kisütés arra jó hogy le szedi az aksiról az áramot teljesen?)szóval venni akkarok egy ilyen automata töltöt.A pénz az nem számit (30 ezer csak elég) honan tudnék rendelni neten egy ilyen töltöt?ami persze fel tudja ezeket tölteni ha a Kis pisztolyt nem is de az AK47-est.JAA! és az automata töltő ugye azt jeleti hogy bármedig bedugva hagyhatom az aksit mert a töltő érzékeli mikor van tele áramal és nem ad bele többet?na szal válaszokat és linkeket elöre is köszönöm :)



2013. febr. 12. 19:27
 1/5 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam ez jó?:

[link]

2013. febr. 12. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Üdv ismét! Látom nem nagyon boldogulsz...

Azt írd le légyszíves hogy milyen aksijaid vannak. Annyiban tudok segíteni hogy a megfelelő információkat amiket én tudok az aksikról azt átadom neked, aztán úgy gazdálkodsz vele ahogyan szeretnél. Remélem ez megfelel?!

Tehát.

Hány voltos? Mekkora amperórás? Hány cellás? NiCd vagy NiMh, esetleg LiIon vagy LiPo? Külső méretük lehetőleg mm-ben? Esetleg ha van még valami extra tudnivaló róluk akkor azt.... Bár ezeken kívül nem sok fontos dolog van.

2013. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp Lipo aksit ajánlanék, mondjuk 7,4-est, és hozzá Imax B6 -os töltőt, de csakis üzletből, illetve onnan ahol kicserélik ha hibás a széria. Arra azonban figyelj hogy az Imax B6-os belső tápos legyen, vagy ha nem az akkor még további 3-4 ezer egy táp hozzá.

A töltésről a tudnivalókat mindenképp olvasd el, valamelyik fórumban.

2013. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap 20:20


Ilyen vackot semmiképp se ajánlanék! Egy Imax B6-os vagy a klónja 9-12 ezer. A 12 ezres már beépített tápos.

2013. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aksis pisztoly??? Inkább CO2-s!!!
2013. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!