Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thaiger Pharma Su350 használta...

Thaiger Pharma Su350 használta már valaki?

Figyelt kérdés
Tudtok erről a 4 komponensű tesztoról valamit? Decával tervezem márciustól 10 héten keresztül 6. héttől provi végén hcg. Vélemény?

#szteroid #Su350 szteroid
2013. febr. 13. 09:21
 1/2 kissbazsa ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Egy baratom mar hasznalta. (Testepito es nagyjabol 10 ev tapasztalat van a hata mogott a szteroidok teren.) Az elso SU-350 inkjekcio hatasara akkora lett a segge, mint egy focilabda es bekekult. Meg 40 fokos laza volt, ugyhogy majdnem beledoglott. Lehet hogy nem volt tiszta a szer, vagy O allergias ra, vagy rossz helyre ment velelenul a szuras. Nekem ez eleg, hogy tavol tartsam magam tole.


Egyebkent felvettem a kapcsolatot a gyartoval, mert a bekekult segg elott ki akartam probalni es eredetit akartam venni. 1.) Rohejes az angoljuk. 2.) Egy ekkora gyarto mit bohockodik gmail-lel? Miert nincs thaiger pharmas emailjuk?


Van jobb es olcsobb alternativa. 350mg teszto egyszerre egyebkent is tul sok. Szerintem.

2013. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én is másik tesztó mellett döntöttem amibe csak 300mg van.
2013. febr. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!