Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az szerintetek normális h. ha...

Az szerintetek normális h. ha találkozok emberekkel vagy bemegyek egy boltba előtte mindíg megnézem magam a tükörben h. elég izmos vagyok e?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
Igen. Mielött bemennék egy boltba, mindig megnézem, hogy elég izmos vagy-e. Mi a kérdés? Narcisztikus vagy? Igen. Probléma? Tuggya a fene.
2013. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam megnézni nem áll-e idiótán a hajam mert általában pont hogy úgy áll. Az izmaimon nincs nagyon mit nézni.
2013. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínű jó benyomást akarsz kelteni az emberekben, akárki is az. Ez nem rossz dolog.

Ha viszont ez azt takarja hogy másnak akarsz megfelelni, nem pedig magadnak, az gáz, mert ne másnak akarj megfelelni.

2013. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, az emberek szociálisak. Ha valamiben meg kell felelned másoknak, az csak a viselkedésed lehet, nem a kinézeted!
2013. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a megfelelő önbizalmadról árulkodik a dolog..


Kínában ezt úgy is mondanák, hogy gyenge a Közeped (a Földed). Ez baj, mert ennek az állapotnak folyományai komolyabb problémák is, úgy egyébként :D

2013. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!