Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok guggolni?

Nem tudok guggolni?

Figyelt kérdés
El volt törve a bal bokám májusban, műteni kellett mert először elcsesztek rajta valamit aztán valószínűleg a rehabilitáció se volt rendes mert még ha csak a jobb lábamon próbálok guggolni is jobban lemegy mintha egyszerre mindkettővel próbálnám. Nagy gáz ha kihagyom a comb edzésnél? 17F

2013. febr. 18. 22:46
 1/3 NagyonGonosz ***** válasza:
Először gyógyulj meg (esetleg sportorvossal beszéld meg a dolgot) az nem fog előrébb vinni ha elszakad benne valami.
2013. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

keress másik gyógytornászt.

a guggolás az ember egyik legalapvetőbb mozdulata,ezért képesnek kell,hogy legyél rá.

és ha a szüleiddel pereltek műhibáért,még lóvétok lehet a dologból.

2013. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudok guggolni csak nem teljes mozgástartományban, ahhoz hogy edzésnek minősüljön nem elég. per ki van zárva, azt már az ügy elején kizártuk, úgysem tudnánk nyerni ellene, már nem az első vagyok sajnos vagy nem sajnos a sok ember közül akit elbarmolt... nem is szólt volna, hogy rosszul gipszelték a lábamat be, ha nem megyünk át saját akaratunkból a másik sebészhez, ekkor már a 3. hetemben voltam... na de mindegy ez nem lényeg, gyógytornászt is szerintem hiába keresnék már fel. annyiból állt a rehabilitációm, hogy mindenféle gépekkel kezeltek, valami mágneses meg áramos kezelés volt, olyan torna, hogy a tornász mozgatta kb. 6 alkalommal ha volt, abból is én szóltam neki már utoljára, hogy nem csinálná-e, mert olyankor érzem, hogy jobb. itthon tornázgattam vele, de az messze nem ért annyit... lassan 1 éve a sérülésnek, nem hiszem, hogy sokat tudnának még segíteni, ráadásul tippem sincs, kihez mehetnék a környéken, persze kórházakba mehetnék de ott is csak egy lennék a sok közül valószínű.
2013. febr. 18. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!