Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony a vádlim (ff) Milyen...

Vékony a vádlim (ff) Milyen edzést javasolnátok?

Figyelt kérdés

Csináltam házilag egy ülő vádligépet, nagyon hatásos ha megcsinálok mondjuk 4x25 gyakorlatot, de milyen gyakran csináljam? Reggelente ha csinálok 4x25 -öt az jó, ma kihagytam mert izomlázam van a tegnapi után, vagy ráedzek az izomlázra is?

Köszi a válaszokat!



2013. febr. 19. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 vádliedzés az mehet. Izomlázra ne eddz rá, ha az izomméret növelése a cél, mert akkor nem regenerálódik.

Ne csak ülő vádlizás legyen, hanem tegyél mellé álló, egylábas vádligyakorlatot is.

2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia. Nekem ugyanez a problémám. A pasik mindig nyugtatnak, hogy a női láb akkor szép, ha vékony. De én azért edzek. Szerintem az izom akkor nő, ha súlyzóval edzed és kevés ismétlésszámmal legalább 5 szériát csinálsz minden gyakorlatból.

Nekem a kézi súlyzómon kívül nincs más, de én így szoktam edzeni vádlit és bejött:

1. Kis terpesz, súlyzók a kezemben, aztán lábujjhegyre emelkedek és vissza. Ha befelé fordítod a lábfejeidet, a vádli belső fele fog nőni jobban.

2. Ugyanez 1 lábon, váltva.

3. Támadó állásban a hátsó láb emelgetése lábujjhegyre és vissza, váltott lábbal.

4. Guggolj le, tedd az ujjaid magad elé a földre, hogy egyensúlyozni tudj és innen nyomd lábujjhegyre magad, aztán vissza. Ebből jó sokat lehet csinálni, igazán bedurrantja a vádlit.


Ha ezt mind végigcsinálod heti 2-3-szor,tuti nőni fog. Mindig nyújtsd ki az izmot edzés után, mert attól lesz gyönyörűen feszes és hosszú.


Még valami: Én nemrég fedeztem fel a trambulinos edzést. youtube-on rengeteg videó van hozzá. Eszméletlen bedurrantja a vádlid, ha úgy ugrálsz trambulinon, hogy figyelsz rá, hogy a vádliddal rugaszkodj el.


Jó edzést és gyönyörű lábakat kívánok neked!

2013. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ!

Második kedves hölgy válaszolónak is köszönöm, de én férfi vagyok (ff) mindenesetre köszi hogy válaszoltál. Szép napot nektek!

2013. febr. 19. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szamárvádli.

Ülővádli.

Állóvádli.

2013. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!