Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok, fogyni...

Túlsúlyos vagyok, fogyni szeretnék. Valaki tud nekem ajánlani megfelelő mozgásformát?

Figyelt kérdés

Nem duci vagyok, nem dundi, nem testes. Kövér.

Barátnőmmel nézegettük a lehetőségeket, hogy mibe vághatnánk bele, de nem tudom, hogy kövéreknek mennyire lenne az megfelelő.. Mint pl a spinning meg hasonlók. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi lenne a megfelelő számomra.


Életemben nem jártam még edzőteremben sem, nem is tudom, hogy megy ez. Bemegyek és csak úgy nekiállok valaminek? Azért valami edzésterv mégiscsak kéne, nem? És azt kitől-hogyan-merre?...


2013. febr. 19. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nézelődj itt, és kérj tanácsot ha szükséges, érdekes és hasznos oldal: mindigfitt.eu :)
2013. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is kövér vagyok, tavasztól őszig bicikliztem + kenyér, cukor mentes étkezés, fogytam 12 kg-ot, télen sajnos nem tartottam, vissza is híztam 5 kg-ot. Most újra várom a biciklis szezont, úszás is jó lenne ekkora túlsúllyal, de nem merek elmenni. Az ugrálás, futás nem jó túl nagy súllyal, edzőterembe én is mennék, már egy ideje tervezem, vannak ott személyi edzők akik segítenek.
2013. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ugrálós-futós dologra én sem gondoltam..

A spinning nagyon tetszik, lehet megpróbálkozom azzal.

Úszni nagyon imádtam, de mióta felszedtem magamra elég sokat én sem merek uszodába menni.. :S

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. febr. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!