Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömegnövelőt szedek, azzal...

Ha tömegnövelőt szedek, azzal milyen hatást érhetek el?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy pl. Kerek izmok, vagy mi? vagy hízok is tőle?

2013. febr. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Étrend is kellene hozzá, mert anélkül nem sokra mész egy tápkieggel sem.

Edzés után mehet a tömegnövelő, ha jó az étrend, akkor segít a fejlődésben. Az, hogy zsírban hízol e, az egész napi kalóriabeviteleden múlik, nem egy tápkiegen.


Olvass még sokat: [link]

2013. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Body-Builder ***** válasza:
0%
80%ban étrend függő :)de minden esetre genetikátol fűgg én pl telt izmokat szerzek tőle, de a haverom az inkább zsírosodik :)elosztástól is függ a legjobb elosztás reggel felkeléskor egy adag gyúrás után egy adag és lefekvés elött :)de persze a tömegnövelő mellé még ajánlom neked a fehérjét mivel a tömegnövelőben nem sok fehérje van :) vagy ha meg teheted akkor minden alap tápkieg-et vegyél meg (aminosav,kreatin,omega3,multivitamin jó a pezsgő formájú is amit boltban tudsz venni),fehérje tömegnövelő! kezdéshez nincs többre szűkség de ha csak hízni akarsz akkor tömegnövelő és fehérje egybe ha kicsit izmososdni akkor ugyan ez csak gyúrjál rá mondjuk heti 3x egy/másfél órát!
2013. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pedig nem javaslok tömegnövelőt estére, csak edzés utánra. Máskor nem kell a cukor!
2013. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hűha...
2013. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Body-Builder ***** válasza:
Mivel tömegnővelöröl beszélünk ezért tömeget várunk és ha Hízni szeretne tőle akkor igen is kell lefekvés elött egy adaggal de ez az én véleményem! ízlések és pofonok!
2013. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, csak nem zsírtömeg kell, hanem izom. Esti cukorból szerinted mi lesz? Este sovány túró kell egy kis proteinnel pl, de elég a fehérje.

Nem hájtömeget növelünk. Ez meg az én véleményem.

2013. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Body-Builder ***** válasza:
Montez oda írtam hogy ha hízni akar!és bizony ha hizni akar akkor ezt be kell vetni ;)
2013. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Body-Builder ***** válasza:
és sztem a ha azt írom hogy hízás akkor nem izomra gondolok :)
2013. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De gondolom nem zsírt akar és ráadásul a nem edzés utáni gyors ch fogyasztása elősegíti a cukorbetegség kialakulását is. Tehát edzés után menjen a tömegnövelő, napközben pedig protein+ összetett ch kell.

Este pedig lassan felszívódó fehérje, a kazein.

2013. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!