Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás fogyaszt vagy csak...

A futás fogyaszt vagy csak formában tart?

Figyelt kérdés

Márciustól vagy legalábbis amikor picit jobb idő lesz el szeretnék kezdeni futni. Vagyis el is fogok és úgy gondoltam, hogy egy héten 2x- 3x fél órát - órát. ( ezt majd eldöntöm még pontosan ) E mellett pedig heti 3x Rubint Rékáznék ( 20perc popsi, 20 perc comb, 20 perc has ). Étrendemen nem szeretnék változtatni, viszont betartanám, hogy 6-7 óra után nem eszek semmit, csak gyümölcsöt, ha éhes vagyok. Konkrétan annyira nem szeretnék fogyni ( nagyon max. 3 kg ), erősíteni akarok ( ezért lenne a Rékázás ) és csinosodni ( ezért pedig a futás ). Szerintetek ez így mennyire lenne hatásos? Elérném vele hogy lemenjen az a pici felesleg és a futás formásítana?

Előre is köszi mindenkinek! :D


2013. febr. 20. 17:35
 1/5 anonim válasza:
Fogyaszt elsőnek aztán, ha nem növeled a tempót vagy a távot vagy mindkettőt egy idő után csak formában tart.Én alvás előtt azért megennék egy 150g sovány túrót a fehérje bevitel miatt.
2013. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja és tudtommal olyan 120 körüli pulzus számnál égeti a szervezet a zsírt.
2013. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor a futást nekem találták ki? és a túrót minden nap?
2013. febr. 21. 13:41
 4/5 A kérdező kommentje:
elso mondat utan felkiáltójel lenne nem kérdőjel ! :D
2013. febr. 21. 13:42
 5/5 anonim válasza:
Igen lehetőleg minden nap
2013. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!